Facebook Google+ Twitter

Dukaty Dobroci. Pomoc dla głodnych dzieci trwa.

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-11-14 11:50

Już ponad 2/3 nakładu Dukatów Dobroci zniknęło z kas E.Leclerc. Klienci chętnie biorą udział w akcji, a głodne dzieci z Polski i Afryki wspierać można jeszcze do 28 grudnia.

E.Leclerc bardzo często angażuje się w inicjatywy o charakterze społecznym. Idea pomocy potrzebującym to nie tylko jeden ze sztandarowych punktów polityki marki, ale też ważna rzecz dla klientów, którzy już wielokrotnie udowodnili, że chcą pomagać innym. Akcja Następny posiłek czeka na wydanie to potwierdza. Mennica Polska wyprodukowała 95 000 Dukatów Dobroci, a 70 000 z nich trafiło do kieszeni kupujących. Rachunek jest prosty - jeden Dukat to 5 złotych, a już dwa zapewniają dziecku ciepły posiłek.

Niezmiernie cieszy nas zaangażowanie klientów, bo zdajemy sobie sprawę, że te 70 000 sprzedanych Dukatów realnie przełoży się na pomoc głodnym dzieciom. Akcja jednak wciąż trwa i – nie ukrywam – mocno liczę na to, że klienci E.Leclerc wciąż będą tak hojni, jak do tej pory. – podkreśla Jean-Philippe Magre, Prezes E.Leclerc Polska.

Wspólna inicjatywa E.Leclerc i Polskiej Akcji Humanitarnej trwa od września. W ramach programu Pajacyk klienci E.Leclerc z całej Polski mogą kupować Dukaty Dobroci. Dochód ze sprzedaży trafi na konto PAH, a stamtąd powędruje do potrzebujących dzieci z Polski i Afryki w postaci ciepłych posiłków.

Dukaty Dobroci dostępne są w kasach E.Leclerc jeszcze do 28 grudnia.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.