Facebook Google+ Twitter

Durczok & Komorowski

Dwie różne sprawy ze znanymi postaciami życia publicznego i wspólnym mianownikiem, czyli TVN

Niektóre media, w tym portale internetowe, podniecają się aferą Durczoka, bo tak chyba można nazwać rozgłos towarzyszący znanemu dziennikarzowi. Mówi się o molestowaniu seksualnym i mobbingu. W tle pojawiają się jakieś gadżety erotyczne, biały proszek i tak dalej. Wszystko wskazuje na to, że ktoś postanowił zniszczyć szefa Faktów TVN. Jego macierzysta stacja powołała nawet komisję do zbadania przypadków ewentualnego molestowania czy mobbingu. Oficjalnie jednak TVN nie wypowiada się w tej sprawie. Środowisko dziennikarskie generalnie oburzone jest grzebaniem w życiu prywatnym swojego kolegi, chociaż nie ma tu pełnej zgodności. Niektórych zapewne cieszy perspektywa załamania się kariery Kamila Durczoka. Jak każdy z nas, zapewne i on miał i ma wrogów. Nie w tym jednak rzecz. Osobiście nie zajmuję stanowiska w tej sprawie. Raz, że Durczok jest mi zupełnie obojętny, a dwa - że brak mi wystarczającej wiedzy pozwalającej na próbę oceniania tego człowieka.
Zasadniczym celem tego wpisu jest zwrócenie uwagi na kogoś zupełnie innego. Chodzi o prezydentów miast, którzy niedawno w liczbie 29 poparli w Katowicach kandydaturę Bronisława Komorowskiego na prezydenta. Gdzie Rzym, a gdzie Krym? - zapyta ktoś. Otóż ja widzę pewne powiązania. Moment składania podpisów przez samorządowców transmitował TVN24. Nie zauważyłem jednak, aby ktokolwiek zwrócił uwagę na fakt, że włodarze poszczególnych miast poparli kandydaturę obecnego prezydenta na koszt swoich wyborców. Tak, tak! Żaden z nich nie przyjechał do Katowic jako osoba prywatna. Wszyscy natomiast pokryli koszty przelotów (przejazdów) i hoteli z funduszy samorządowych. Pytanie: czy mieszkańcy poszczególnych miast zaakceptowaliby taki sposób rozdysponowania środków z ich podatków? Odpowiedź: Pewnie nie wszyscy, ale nikt ich o to nie pytał. Dochodzimy do sedna sprawy. O rzekomych lub wydumanych winach Durczoka mówią wszyscy, a o wykorzystywaniu stanowisk z nominacji PO do poparcia kandydata tej partii na ponowny wybór na urząd prezydenta mało kto ma odwagę się odezwać...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Uciekło mi jeszcze, że z Katowic do Warszawy tylko 2godz 40 min. A prezydent ma być Prezydentem całej Polski a nie tylko regionalny. A zresztą wszystkie drogi prowadzą Rzymu, nawet te z Krymu. ;)))) a co dopiero z Katowic. ;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po. 1 podzielam uwagi Pani Jadwigi, po drugie, Polecam Pani Irenie Macha, przyjechać do Szwajcarii , kraju demokracji bezpośredniej, aby zobaczyła co to kraj policyjny w demokracji, gdzie obowiązuje godzina policyjna i wiele innych "ciekawostek" ku dobru obywatela.
po 3. popieranie kandydatów zawsze jest nie pomyśli popierających kontrkandydatów. Oni chcieliby by ich kandydat... hehehe. Całkiem normalne zagrywki na całym świecie jednakowe.
po 4. "afera Durczoka" To niejest jego afera , to jest afera o Durczoka. Durczok jak ten wilk. nosił razy kilka aż ponieśli wilka. Paskudnie media rozprawiają się z "biednym, podrywaczem" playboyem, czy jakoś tak. Onegdaj dziewczyny marzyły o tym by szef zwrócił uwagę na jej urodę, by przystojny playboy rzucił spojrzeniem na nogi w mini. A dziś to cholerna obraza. Mobbing i molestowanie...
To ja też się obraziłam na pewnego młodego człowieka. Zobaczył jak ostrożnie przemieszczam się w butach narciarskich. Chciał mi pomóc zejść ze śliskich schodów i przenieść narty. No, coś podobnego, żeby molestować starszą panią? skandal. ;)))))))))))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Ireneuszu - bez cudów - przecież wszystkie spotkania, mitingi i konferencje prasowe to ustawki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie chodzi o zawieszenie działalności przez włodarzy miast, lecz o to, że biorą udział w zorganizowanej "ustawce", mającej na celu poparcie jednego z kandydatów na prezydenta, czyli "przypadkiem" przebywającego w Katowicach B. K.

Komentarz został ukrytyrozwiń

poprawka: "Czy za powyższy wpis..." cd.j.w.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do pani Ireny Machy z f. - w za powyższy wpis już Panią doprowadzono na przesłuchanie? Jeszcze nie? W "państwie policyjnym" widać szanuje się najbardziej aktywnych komentatorów, szczególnie jeśli reprezentują Uniwersytet Łódzki.

Szanowny Autorze - spotkanie samorządowców z prezydentem, tak samo jak wszelkie przejawy aktywności i momenty drzemki prezydenta RP trudno oddzielić na "wyborcze" i "prezydenckie". Trudno, żeby na czas kampanii Prezydent abdykował, a włodarze miast z nadania rządzącej partii zawiesili działalność. I obyśmy tylko takie koszta ponosili!

Mnie martwi całkiem coś innego. Dzisiaj na każdym kiosku Ruchu wisi najnowszy egzemplarz szmatławca codziennego , epatujący wielkim tytułem "Polacy szykują się do wojny"!
Jakiemu - pytam - sukinsynowi zależy na wzbudzaniu w ludziach tego rodzaju obaw?
- Producentom żywności?
- Hurtownikom, którzy eksportują żywność okrężna drogą do Rosji?
- Handlarzom broni, którzy muszą ja sprzedawać Ukrainie via Emiraty Arabskie?
- Fabryce broni?
- Generałom, którzy dostali w prezencie używane czołgi, bo się ich Amerykanom nie opłacało transportować do domu?
- Wielbicielom Putina, którzy w charakterze pożytecznych idiotów działają w poprzek polityce państwa?
- Czy zapiewajłom ryczącym przy każdej okazji "ojczyznę wolna racz nam wrócić Panie" ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.