Facebook Google+ Twitter

Duże piersi są pożądane, ale kłopotliwe

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2007-01-06 07:29

Łodzianki mają coraz większe biusty - twierdzą pracownicy sklepów z bielizną. Do niedawna najczęściej sprzedawanym rozmiarem stanika był 75B (75 to obwód pod biustem, B to wielkość miseczki). Dziś panie najczęściej kupują miseczki C.

Fot. Express Ilustrowany / Fot. Sprzedajemy jednak bardzo wiele staników w rozmiarze D, E, F, a nawet G - mówi Iwona Głuszczak ze sklepu z markową bielizną przy ul. Piotrkowskiej. - Niektóre firmy produkują również miseczki H, I oraz J.

Duże biustonosze nie są wcale kupowane tylko przez tęgie starsze panie. - Przychodzi do nas wiele młodych, szczupłych dziewczyn, obdarzonych obfitym biustem - mówi Anna Zielińska ze sklepu bieliźnianego przy pl. Wolności.

Duże piersi podobają się mężczyznom, nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, jakim kłopotem są one dla ich właścicielek.

Po pierwsze - niewiele sklepów oferuje rozmiary powyżej D. Po drugie - większe staniki więcej kosztują. Dla przykładu w firmie Triumph najtańszy stanik w rozmiarze od A do D koszuje 44 zł. Minimalna cena takiego z miseczką E to 70 zł, a w rozmiarze F i G - 120 zł. Po trzecie - panie o dużych piersiach nie mogą założyć każdej sukienki.

- Kobiety, które noszą miseczki powyżej D, muszą zapomnieć o seksownych sukienkach bez ramion - mówi Hanna Jackowska z butiku w Manufakturze. - Żaden stanik z odpinanymi ramiączkami nie utrzymałby tak dużego biustu.

Hitem w łódzkich sklepach bieliźnianych są tzw. minimizery, czyli staniki pomniejszające biust. - Miseczki pod wpływem temperatury ciała ściśle przylegają do piersi - tłumaczy Anna Zielińska. - Każda kobieta w takim biustonoszu ma minimum 3 cm mniej w biuście.

SMS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Łodzianki wcale nie mają coraz większych biustów, tylko coraz lepiej potrafią dobierać staniki. Do tej pory najczęstszym błędem było kupowanie za szerokich obwodów z za małymi miseczkami, teraz, częściowo na pewno dzięki działalności Lobby Biuścistych (www.biusciaste.prv.pl) zaczyna się to zmieniać.
Na Lobby zapraszam zwłaszcza panią Jackowską, bo jak widać pojęcia nie ma o sprzedawanym towarze. Bez problemu można kupić śliczne staniki z odpinanymi ramiączkami na biust w angielskim rozmiarze miseczki G (w rozmiarówce Triumpha angielskie 70FF to byłoby 70I i to wcale nie jest specjalnie duży biust, na co dowód jest tu:
http://tiny.pl/5k25 )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Królowo M! Jeśli dostanie w łeb i korona mu spadnie, to będzie zdetronizowany!
Ta łodzianka jaki ma numer łódeczek? Znana babeczka?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aga nie bij go :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, mój facet tez domaga sie wiekszej liczby fotek ;) Zaraz w łeb dostanie :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Publikujecie?:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nadsyłajcie, ze swoich zbiorów... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale za mało fotek:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

To jest temat godny ody, nie zaś zdawkowej notki! ( + )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.