Facebook Google+ Twitter

Duże wzmocnienie szkoleniowe Legii Warszawa

Jak podaje biuro prasowe Legii Warszawa, nowym Dyrektorem ds. Rozwoju Sportowego stołecznego klubu został Mirosław Trzeciak.

Były reprezentant Polski odpowiedzialny będzie za długofalową politykę rozwoju sportowego klubu. W jej skład wchodzi nadzór nad Akademią Piłkarską, drugim zespołem Legii, klubowym scoutingiem i polityką transferową. Trzeciak odciąży więc z tych obowiązków trenera mistrzów kraju Dariusza Wdowczyka.

Mieszkający na stałe w Hiszpanii Trzeciak trenerskie i menedżerskie szlify pobierał właśnie na Półwyspie Iberyjskim. Od pewnego czasu głośno mówiło się o jego powrocie do Polski. Pierwsza z propozycją współpracy wyszła drugoligowa Lechia Gdańsk, jednak nie udało się dopiąć szczegółów. Ostatecznie były piłkarz m.in Osasuny Pampeluna trafił do stolicy i nie kryje z tego powodu zadowolenia.

– Czuję wielką radość i z entuzjazmem obejmuję stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju Sportowego w Legii Warszawa. Mieszkam od 8 lat w Hiszpanii i ze smutkiem będą opuszczał to miejsce, ale jednocześnie wiem, że w życiu pojawiają się szanse, których nie można zmarnować. Praca w Legii to wielkie wyzwanie. Dzięki tej szansie chcę dać temu klubowi moją uczciwość, ambicję i wiedzę. Dziękuję władzom klubu za zaufanie, którym mnie obdarzyli – powiedział Trzeciak dla oficjalnego serwisu Legii Warszawa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.