Facebook Google+ Twitter

Dużo miłości i pocałuj... Wiadomości24.pl

"Był najwyższy, jest najdłuższy" - takim tytułem "Gazeta Wyborcza" opatrzyła artykuł o upadku największej budowli świata, masztu radiowego w Gąbinie. Serwis dziennikarstwa obywatelskiego "Wiadomości24.pl" jest największy.

Logo Wiadomości24.pl / Fot. www.wiadomosci24.plJako osobnik średnio piśmienny nie znam się na naukach,w tym na nauce o listach. Jakoś "episto" się zaczynało, ale chodzi o to, że zaglądanie w cudze listy może być źródłem cennej wiedzy. I nie chodzi tu o kontrolę korespondencji (zwaną kiedyś cenzurą, obecnie ochroną przed terroryzmem), lecz o takie zwykłe, życiowe sprawy. W końcu "życie nauczycielem życia jest", jak mówi stare polskie przysłowie.

Dostałem list


I oto dziś dostałem list. Nie byle jaką drogą, tylko za pośrednictwem Wiadomośći24.pl (tu chwila refleksji: list ważył mniej niż 50 g, a więc został dostarczony niezgodnie z ustawą o monopolu Poczty Polskiej; redakcja pójdzie siedzieć). A skoro listonosz jest wiarygodny, to pewnie korespondencja odpowiada jakimś zasadom. Myślę sobie - może jakaś polemika, gdzie zostanę wyzwany od (i tutaj wpisz dowolne słowo, z tych, których używają wobec mnie komuniści, pisowcy i platformiejcy). A tutaj... Nic z tych rzeczy! Albowiem...Piękna cynthia fayetu z Senegalu odważnie odsłania swoje oblicze / Fot. http://www.wiadomosci24.pl/autor/348150.html

...napisała do mnie Cynthia


Piękne imię, pełne tajemniczości, jak się okazało wkrótce, senegalskie (to kraj Henryka Kasperczaka, położony gdzie indziej niż Gabon). Również postać jest tajemnicza (zdjęcie obok). Senegal to bowiem kraj, w którym leży Czechow, zapewne znany rosyjski sadownik specjalizujący się w wiśniach. Konkretniejsza lokalizacja - lubuskie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

A jednak Raje Mansoor zmartwychwstał...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Raje Mansoor pokonany!
Brawo w24 !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rozumiem, ze koledze przytrafiło się coś dziwnego, czym chciał się z nami podzielić. Co zrobiło większe wrażenie: list za pośrednictwem wiadomosci24 czy list od Cythii ?
Myślę, że kolega powinien przyjąc to ze spokojem. Afrykańscy przyjaciele uwialbiaja do nas "mocno wiele pisac", czesto oferując superatrakcyjny wielki kredyt nigeryjski (za symboliczną opłata 1000 euro na wskazane konto) lub takoweż obligacje rządu nigeryjskiego. Afrykanki tez nas kochają i proponuja byśmy pokochali równiez ich dzieci, adoptując je on-line i zasilając budżety comiesięczna daniną na wskazane konto.
Czas więc uspokoic rozdygotane serce i porzucic marzenia ;-))

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 27.05.2009 18:05

Łukaszu, Piotrowi chyba nie trola chodziło.
A poza tym, ładnie to tak? Wczoraj: już ją kocham, a dzisiaj: trol.
Ach ta młodzież, tak szybko potrafi się znudzić! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale w sumie po co ten tekst?
Trolli ktoś nie widział?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cynthia LOVE !
Nowa star fo Wiadomości24 !!!
Cynthia wiela LOVE !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piotrze, podejrzewam, iz rzeczona Cyntia napisała list po angielsku, po czym klikneła na automatycznego tłumacza. :)
Ten zas wykoncypował treśc w rodzaju - patrz tu: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.