Facebook Google+ Twitter

"Dużo nabroiłam, ale nie żałuję" - wywiad z Pauliną Przybysz

Choć od kilku lat realizuje się muzycznie jako Pinnawela, większość kojarzy ją z zespołem Sistars. Wydała dwie solowe płyty, prowadzi własną wytwórnię fonograficzną. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Paulina Przybysz.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Paulina Przybysz / Fot. Łukasz PiętaJej muzyczna kariera zaczęła się w zespole Sistars. Początkowo nikt nie chciał wydać ich płyty, argumentując, że "to się nie sprzeda". W końcu trafili pod skrzydła hip-hopowej wytwórni, która w nich uwierzyła. Zespół zyskiwał coraz większą popularność i odnosił sukces za sukcesem. Paulina Przybysz uczyła się wtedy w szkole muzycznej i mimo osiągnięć i dobrych ocen z egzaminów, postawiono ją przed wyborem: granie na wiolonczeli albo śpiewanie. Wybrała to drugie.

Sześć lat temu członkowie Sistars zadecydowali o zawieszeniu grupy, a Paulina zaczęła rozwijać się solowo. Założyła swoją wytwórnię płytową i zaczęła występować jako Pinnawela. Za swoją ostatnią płytę „Renesoul” otrzymała dwie nominacje do Fryderyków. Jednak mimo sukcesów odnoszonych w pojedynkę, wokalistka zaznacza, że jest duża szansa na reaktywację Sistars.

Wokalistka Paulina Przybysz gościła w redakcji W24 / Fot. Łukasz PiętaOstatnio dała o sobie przypomnieć szerszej publiczności, biorąc udział w "Bitwie na głosy", w którym razem ze swoją siostrą Natalią prowadziła warszawską drużynę. Artysta przyznała, że produkcja namawiała ją od dawna do pojawienia się w tym show i w końcu, gdy przybliżono jej cele i zasady programu, zgodziła się.

Media bacznie śledziły też przebieg jej drugiej ciąży, co skutkowało kilkukrotnym zwielokrotnieniem publikowanych informacji na jej temat. "To problem większości osób publicznych, że kolor majtek jest ważniejszy niż występ na dużym festiwalu" - podkreśla wokalistka.

Obejrzyj cały wywiad z Pauliną Przybysz:


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Początkowo zwracałam uwagę tylko na kolory Twoich koszulek - myślałam, że wywiady jak wywiady, będą mało ciekawe. Jakże się myliłam.. To kolejna bardzo fajnie i profesjonalnie przeprowadzona przez Ciebie rozmowa, w której sporo się mogę dowiedzieć o osobach z polskiego show biznesu. 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń
Justis
  • Justis
  • 22.06.2012 00:12

Życzę jej powodzenia! Ciekawy wywiad!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Fanka
  • Fanka
  • 18.06.2012 19:03

Sistars bedą reaktywowane! czemu ona o tym nie powiedziała otwarcie tutaj?

Komentarz został ukrytyrozwiń
iga k
  • iga k
  • 18.06.2012 13:12

beznadziejnie nudny wywid, tragedia

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trochę przydługi...ale rozumiem uczucia fana :)) Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.