Facebook Google+ Twitter

Duży Lotek: aż osiem osób skreśliło szczęśliwą "szóstkę"

Znamy wyniki kumulacji Dużego Lotka. 29 września aż osiem osób skreśliło upragnioną "szóstkę".

W losowaniu 29 września 2009 r. wylosowano następujące liczby: 6, 14, 28, 44, 45, 48. Szczęśliwą "szóstkę" skreśliło aż osiem osób. Każda z nich może cieszyć się z wygranej o wartości 4 670 943,30 złotych. Najwyższa w tym roku kumulacja (blisko 40 000 000!) powstała, ponieważ nikt w poprzednich siedmiu losowaniach nie skreślił sześciu wylosowanych liczb.

Zwycięzcy to mieszkańcy Kluczborka, Przasnysza, Odolanowa, Choszczna, Szczecina, Nowego Sącza, Zawiercia i Stanisławowa. Sześciowo spośród nich zwyciężyło grając systemem prostym, dwie pozostałe osoby skreśliły odpowiednio osiem i dziewięć liczb.

Od rana można zaobserwować znacznie wolniejsze niż zazwyczaj działanie strony http://www.lotto.pl/. Jak poinformował nas rzecznik prasowy Totalizatora Sportowego Piotr Gawron, jest to związane z wczorajszą kumulacją. - Od szóstej rano ta strona zanotowała ponad 40 mln wejść - wyjaśnił.

9 października Duży Lotek zamieni się w Lotto. Gra będzie oferować wyższe wygrane. Wzrośnie również cena pojedynczego zakładu - zapłacimy za niego już 3 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.