Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

386 miejsce

Dwa koncerty Fear Factory w Polsce

Pionierzy Cyber Metalu po raz drugi odwiedzą Polskę. Mieszkańcy Warszawy oraz Krakowa będą mieli okazję doświadczyć mocy przynależnej death metalowi splecionej z chłodem mechanicznego brzmienia.

Fear Factory / Fot. http://en.wikipedia.org/wiki/File:Fear_Factory_Adelaide_BDO_2010.JPGOd ich ostatniego występu na Hunterfeście minęły całe cztery lata. Teraz ponownie odwiedzą nasz kraj i zagrają aż dwa razy - 9 sierpnia w warszawskim klubie Progresia oraz dzień później w krakowskim Loch Ness w ramach światowej trasy koncertowej - Fear Campaign Tour 2010.

Fear Factory uznawane jest za jeden z najoryginalniejszych zespołów metalowych w historii. Do świadomości fanów ciężkiego brzmienia przebili się dzięki unikatowemu wokalowi Burtona C. Bella, z łatwością przechodzącego od krzykliwego ghrolingu do czysto brzmiącego wokalu oraz stylowi gry perkusisty Raymonda Herrary, przywodzącego na myśl dudnienie ciężkiej maszyny przemysłowej. Już pierwsza płyta - Soul of a New Machine okazała się komercyjnym sukcesem. Kolejne lata przyniosły przetasowania składu kapeli, nie przeszkodziło to jednak w kontynuowaniu pracy nad kolejnymi wydawnictwami, łącznie z ostatnim, dziewiątym - Mechanize. To właśnie utworów z tej płyty będzie można posłuchać na zbliżających się koncertach. Jako support wystąpi zespół Toxic bonkers.

Fear Factory
Toxic Bonkers

09.08.10 - Warszawa, Progresja
10.08.10 - Kraków, Loch Ness

Początek koncertów: godz. 20
Otwarcie bramek: godz. 19

Cena biletu / w dniu koncertu:
Warszawa: 85 zł / 95 zł
Kraków: 80 zł / 90 zł

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.