Facebook Google+ Twitter

Dwa koncerty Stinga w Polsce

Ogromne zainteresowanie koncertem Stinga, który odbędzie się 15 lutego w warszawskiej Sali Kongresowej sprawiło, że kolejnego dnia artysta zagra ponownie dla polskiej publiczności.

Oba koncerty są częścią trasy "Back To Bass Tour". Początkowo Sting miał zagrać w Polsce tylko jeden koncert, jednak szybkie wyprzedanie biletów wpłynęło na decyzję o zorganizowaniu jeszcze jednego występu, kolejnego dnia.

W tym roku Sting świętuje 25-lecie swojej solowej kariery. Zgodnie z nazwą trasy, ponownie sięga po gitarę basową. Portal interia.pl podaje, że podczas koncertów muzyk sięga po utwory ze swojej solowej kariery, ale fani klasycznego repertuaru The Police także powinni być zadowoleni. W programie pojawią się zatem na pewno "Brand New Day", "If I Ever Lose My Faith In You", "Englishman In New York", "Desert Rose" i "Roxanne".

Sting wystąpi z zespołem, w skład którego wchodzić będą, jego wieloletni gitarzysta Dominic Miller, Rufus Miller (gitara), Vinnie Colaiuta (perkusja), Peter Tickell (skrzypce elektryczne) i Jo Lawry (wokal).

W serwisie koncertyyy.pl znaleźć można informację, że członkowie fanklubu Stinga będą mieli możliwość nabycia biletów przed ich ukazaniem się w ogólnej sprzedaży, a także zdobycia szczegółowych informacji o trasie na www.sting.com. Pakiety VIP na różne koncerty na trasie będą również dostępne poprzez VIP Nation i zawierać będą najlepsze miejsca, wyjątkowe gadżety. Więcej informacji dostępnych jest na: www.sting.com.

Bilety na drugi koncert w Warszawie (w sprzedaży od 2 grudnia) kosztują 226,50 zł, 391,50 zł, 446,50 zł i 556,50 zł. Pakiet VIP dostępny będzie w cenach 891,50 zł, 946,50 zł i 1056,50 zł.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.