Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8328 miejsce

DWA NOWE SUPERMARKETY MILA

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-20 13:52

Spółka market-Detal otwiera kolejne supermarkety Mila. Nowe sklepy powstały w Krzeszowicach w województwie małopolskim oraz w Witnicy, województwie lubuskim.

Swoją działalność rozpoczną już w najbliższą sobotę 25 kwietnia br. Obecnie spółka posiada ponad 180 sklepów na terenie całego kraju i tym samym będzie kontynuować dynamiczny rozwój sieci otwierając kolejne nowe supermarkety Mila.

Budowa nowego obiektu w Krzeszowicach ruszyła 10.11.2014 r., natomiast supermarketu w Witnicy 15.10.2014 r. , obie inwestycje zostały oddane do użytku w kwietniu br. Całkowita powierzchnia nowopowstałych placówek Mila wynosi około 800 m2, z nowoczesną salą sprzedażową, liczącą ponad 500 m2. Na terenie dwóch obiektów został zaplanowany również parking samochodowy dla klientów. W każdej z dwóch lokalizacji zatrudnienie znalazło łącznie 40 osób.
Klienci odnajdą w supermarketach Mila bogaty asortyment kluczowych kategorii sieci, takich jak warzywa i owoce, wędliny i mięsa, różnorodne sery oraz ciasta. Podczas otwarcia nowych supermarketów Mila w Krzeszowicach oraz Witnicy nie zabraknie ciekawych atrakcji, różnorodnych konkursów, miłych niespodzianek oraz wyjątkowej oferty promocyjnej. Tego dnia na klientów będzie czekała również niepowtarzalna okazja do degustacji wybranych produktów, dostępnych w sieci Mila. Supermarkety Mila otwarte są od poniedziałku do soboty w godz. 6:30-21:30, a w niedziele w godz. 10:00-19:30.
Spółka market-Detal posiada obecnie 181 sklepów i zatrudnia blisko 5 800 osób oraz planuje dynamiczny rozwój w najbliższych latach. Rocznie powstawać będzie ponad 30 sklepów.
Więcej informacji na temat zbliżającego się otwarcia klienci znajdą na stronie internetowej firmy www.mila.pl, profilu sieci na facebook’u, na billboardach, poprzez reklamę mobilną oraz w gazetkach kolportowanych na terenie miasta Krzeszowice oraz Witnice.
(Agnieszka Pakuła)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.