Facebook Google+ Twitter

Dwa recitale w jeden weekend. A jakie tanie!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-10-28 00:25

W Radomsku podczas długiego weekendu (Święto Niepodległości) będzie można posłuchać dwóch znanych i cenionych polskich wokalistek. Kusząco wyglądają też ceny koncertów.

W czwartek, 9 listopada w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbędzie się recital Renaty Przemyk. Piosenkarka zaprezentuje materiał z nowej płyty "Unikat" oraz znane już utwory. Renata Przemyk karierę muzyczną rozpoczęła w 1989 r. na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Zdobyła szereg nagród na prestiżowych festiwalach - od Opola, Jarocina po Sopot. Wstęp na koncert kosztuje jedynie 10 zł, ulgowy 5 zł.

Dzień później, 10 listopada także w radomszczańskim MDK odbędzie się recital Edyty Geppert. W programie przewidziano piosenki z najnowszej płyty "Śpiewam życie". Geppert ukazała się po raz pierwszy szerszej publiczności w 1984 r. Wówczas zdobyła I nagrodę na VII Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz Grand Prix XXI Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Bilet - 15 zł, ulgowy - 10 zł.


W sobotę 11 listopada rozstrzygnięcie XII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Malarstwo – Rzeźba” oraz otwarcie wystawy pokonkursowej. Po otwarciu wystawy wystąpi Jarosław Wasik. Zaprezentuje koncert poezji śpiewanej "Fabryka nastrojów". W sobotę wstęp wolny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.