Facebook Google+ Twitter

Dwa słowa z MAFFASHION. Rozmowy strategiczne

Zbierałem się do napisania tego posta nie wiem ile , pewnie jakieś 3 miesiące? Pewnie tak. Może nawet dłużej - tak więc aż wstyd publikować go dopiero dziś. Skąd pomysł? Oczywiście z liczb. Z rosnących wydatków w kategoriach kobiecych - uroda, moda, zdrowie, diety itd. itd. Z rosnącej popularności kanałów z kategorii moda / fashion na youtube... W ten właśnie sposób trafiłem pewnego dnia przez człowieka którego znałem jeszcze ze starych czasów do młodej dziewczyny o imieniu Julia.

 / Fot. Marek Stankiewicz Skontaktowałem się z nią stricte zawodowo - mając propozycję biznesową. Krótka wymiana wiadomości, skype call. Propozycja odeszła na dalszy plan, bo zaciekawiła mnie osoba i jej pasja.

Postanowiłem przeprowadzić z nią wywiad, zmienił się on w rozmowę i wnioskami z niej / przemyśleniami chciałem się z Wami dziś podzielić
Kim jestem by pisać w ogóle choćby jedno zdanie o modzie? Cóż. Piszę, bo mogę. Od jakiegoś czasu pojawiają się tu już nie tylko ciężkie analizy, ale także lżejsze teksty - taki jest i ten.
Oto ja z mikrofonem i miną typową dla mnie - czy mam fashion - tą opinię pozostawiam już Wam...
Nagranie
Tak zarejestrowałem tę rozmowę - mam pewnie z półtorej godziny nagrania jednak to, co ważne - to co istotne i to co definiuje motywację zostało niewypowiedziane. To trochę tak jak z cząsteczkami - nim coś dostrzeżemy to i tak już istnieje w symultanicznej rzeczywistości, natomiast gdy to zauważamy - zmieniamy to. Dlatego potrafimy się uczyć od innych - gdy dostrzegają nas - dochodzi do zmiany.
Dwa obrazy rzeczywistości
http://madamejulietta.blogspot.com/ / Fot. Maffashion
Trzeba silnym być ...
Nie wiem ... mam nadzieję, że to co napiszę nie będzie krzywdzące dla nikogo, ale ja widzę w dość klarowny sposób dwa, a właściwie trzy obrazy tej młodej, drobnej i pięknej dziewczyny. Z jednej strony obserwuję silną osobowość z łatwością i bez wysiłku poruszającą się w niebywale nietrwałym i pełnym interesowności świecie, z drugiej strony ta sama osoba to bardzo młoda i pracowita dziewczyna, której życiem stała się moda dzięki której robi to, co daje jej radość. Widzę jednak trzecią stronę, którą pewnie wielu czytelników może pomijać - to po prostu młoda dziewczyna, lubi bawić się, tańczyć, żyć wśród ludzi, a stała się już częścią bezwzględnego biznesu, funkcjonując w którym jest nadal sobą. Fajnie obserwować ludzi, którzy z pasją podchodzą do swojego zajęcia ... i mówię Wam - jeśli będzie się jej udawało omijać fałszywych i interesownych ludzi - jeszcze o niej usłyszycie w kontekście biznesów, które wyrwały się z Polski i osiągnęły międzynarodowy sukces.
Dlaczego mówię o tym świecie, że jest nietrwały? To sieć - dziś Cię kochają - jutro pojawia się fala hejterów. Tylko maszyny nie mają emocji - czy łatwo sobie poradzić z blogiem - blogiem personalnym który ma 6 - 10 tyś użytkwoników? To teraz wyobraźcie sobie jak trzeba mieć silną psychikę by w tak młodym wieku poradzić sobie z 300'ma tysiącami ....
dalsza część artykułu znajduje się tutaj więc wystarczy że klikniesz :)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Panie redaktorze Stankiewicz, dobrze by było pamiętać, ze tytuły artykułów piszemy wielką literą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.