Facebook Google+ Twitter

"Dwa światy" w Katowicach. Dlaczego tę wystawę musisz zobaczyć?

W oddziale Muzeum Śl. Centrum Scenografii Polskiej w Katowicach od 4 sierpnia do 5 września 2011 roku ciekawa wystawa, pn."Dwa światy".

Projekt kostiumu Emilii Ćwieczkowskiej do " Makbeta" / Fot. Muzeum ŚląskieOd 4 sierpnia do 5 września 2011 roku w Centrum Scenografii Polskiej O/Muzeum Śląskiego przy pl. Sejmu Śląskiego 2 w Katowicach, można będzie zwiedzać interesującą wystawę „Dwa światy” będącą kontynuacją corocznych wystaw studenckich, przybliżających specyfikę studiów scenograficznych.

Ekspozycja przybliży zwiedzającym propozycje studentów z zakresu scenografii. W tym roku, po raz pierwszy w tym cyklu, zaprezentują się studenci Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach oraz Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Cała przestrzeń wystawowa CSP podzielona zostanie na dwie części: krakowską i śląską. Da to możliwość dostrzeżenia różnic w sposobie kształcenia uczelni oraz sposobie myślenia o scenografii jako oddzielnej dziedzinie sztuki.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.