Facebook Google+ Twitter

Dwa tygodnie do Selectora w Krakowie

Muzyczno-multimedialny festiwal dla fanów muzyki tanecznej i elektronicznej rusza już za dwa tygodnie. Wiadomosci24.pl będą w centrum tej imprezy.

 / Fot. Materiały oficjalneSelector to twór młody, ale od samego początku budzący wielkie emocje - debiutował w końcu koncertami najświeższych, najgorętszych, najbardziej zasłużonych, najciekawszych, i tak dalej, i tak dalej, na elektronicznej (przede wszystkim) scenie muzycznej artystów. W tym roku konsekwentnie formuła zostanie zachowana:

Zjawi się klasyczny skład - Faithless. Nie trzeba ich chyba nikomu przedstawiać, nawet laicy w tym gatunku słyszeli niezwykle przestrzenne dźwięki w ich wykonaniu. Pojawią się młode gwiazdy ze znakomitym dorobkiem: radosne, letnie Friendly Fires oraz Calvin Harris (a więc jeśli przegapiliście go w Warszawie, szansa na odrobienie strat - ewentualnie powtórkę), mistrz oldskulowych dyskotekowych rytmów.

Będą zespoły nieszablonowe: niepokorni Audio Bullys oraz bardziej czilałtowi Thievery Corporation, znani i uznani na całym świecie. Wreszcie całe mnóstwo innych grup: Booka Shade z nową płytą, Boys Noize - czysta i brudna energia połamanych, zazębiających się bitów, czy uwielbiana w niektórych kręgach cukierkowata Uffie.

Nie zapominając o tych, którzy na stronie Selectora występują małymi literami: ja spokojnie mogę polecić przynajmniej jeden - Hellow Dog, zespół znany z nagranego w kolaboracji z CKOD utworu "Got 2 kill this dog", ze świetną wokalistką i przemyślanym graniem - noga chodzi sama.

Spotykamy się więc na miejscu 4 czerwca. Informacji praktycznych szukajcie na stronie Selectora

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.