Facebook Google+ Twitter

Dwa wybuchy przyczyną katastrofy smoleńskiej? Dowiodła tego dwuosobowa firma "za 2 dolary"

Jak się okazuje, firma mieszkającego w Australii eksperta, na którego obliczenia w sprawie katastrofy smoleńskiej powołuje się Antoni Macierewicz, jest prowadzona przez dwie osoby, mające w niej... po 1 dolarze udziałów.

 / Fot. PAP/Leszek SzymańskiTomasz Machała informuje w natemat.pl o swoich ustaleniach dotyczących osoby australijskiego eksperta Grzegorza Szuladzińskiego, który dał się poznać jako opiniujący okoliczności katastrofy smoleńskiej dla Zespołu Parlamentarnego Antoniego Macierewicza.

Okazuje się, że firma będąca zdaniem pana Macierewicza gwarantem ustaleń mówiących o wybuchach, jako przyczyny katastrofy smoleńskiej, jest dwuosobowym przedsiębiorstwem mieszczącym się w domu państwa Szuladzińskich. W jego skład wchodzą Grzegorz Szuladziński i jego żona Elżbieta. Są oni jedynymi właścicielami udziałów o łącznej wartości... 2 dol.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (29):

Sortuj komentarze:

gosc
  • gosc
  • 19.04.2012 17:27

teoretycznie badal katastrofe, ani POlski rzad ani ruski wcale nic nie robili w tej sprawie,miala byc wina pilotow jak uzgodniono ale troche nie wyszlo i teraz jest caly ten cyrk ,ruski zawsze cos spieprza, a potem zwalaja na innych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
adam
  • adam
  • 18.04.2012 13:05

Panie "twarde dowody" ,pewnego czasu jeden z tegich umysłów ,naczelny papież IV RP,tłumaczył,że białe nie jest białe ,a czarne nie jest czarne.Na takie dictum nie może by żadnych argumentów. Twarde dowody bez dostepu do materiałów śledztwa - gratulacje./ Metoda Pańskiego mentora ,wiem ale nie powiem.To ten twardy dowód -nastepne gratulacje/ Teza o zamachu / podparta analizami WYBITNYCH PROFESORÓW-patrz wyżej-oczywiście bez dostepu do danych/,może byc lansowana jedynie przez kogoś kto miał cokolwiek wspólnego z rzekomym zamachem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 18.04.2012 10:39

Polecam oglądać National Geographic Channel jest tam codziennie film dokumentalny Katastrofy w przestworzach,tam widać ile może trwać wyjaśnienie danej katastrofy ,nawet do 10 lat,a sprawy wyjaśniają prawdziwi fachowcy z najwyższej półki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trzeba przyznać, że ów pan z Australii miał wspaniały pomysł. Nie ruszając się z domu stworzył ekspertyzę i teraz nie dość, że ma darmową reklamę, to jeszcze będzie sobie ją mógł dopisać jako jedną z wykonanych prac na liście rodzaju oferowanych przez jego firmę usług.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Izkarioza
  • Izkarioza
  • 17.04.2012 23:46

Po prostu paranoiczne bajdurzenie jakiegoś sprzedajnego szpicla. Media każdą głupotę łykną aby teflonem okryć Tuska. Dla platformensów wszyscy głupi a patent na mądrość mają ich sprzymierzeńczy Bolszewiki. Jeśli ktoś chce zwrotu wraku to według Tuska jest zdrajcą. Zdrajcą jest ten kory nie życzy sobie zwrotu dowodu przestępstwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Profesor Nowaczyk, zajmujący sie na codzień biotechnologią, fluorescencją i tego typu zagadnieniami, został nagle ekspertem z dziedziny badania katastrof lotniczych. Podobne kwalifikacje posiada "ekspert" z Australii, zajmujący się symulacją wszystkiego, tylko nie katastrof lotniczych. Jeśli chodzi o profesora Biniendę, może to robić - ekspertyza o z góry podanym wyniku -z przyczyn ideowych. Wszak jako działacz opozycyjny za komuny uciekł do USA.

To sa tacy eksperci jak z Koźmińskiego patriota i katolik. Cała banda która twierdzi że Tusk razem z Putinem zza pancernej brzozy strzelał do tutka z rakietnicy powinna zostać oddana do domu bez klamek.
Co Wy z tego kraju robicie ja sie pytam? Gówno Was obchodzi to jak na nas patrzą na zachodzie, jak się z nas śmieją!

Gdzieś macie to wszystko zaślepieni żądzą nienawiści i podziału na POLAKÓW i tych drugich! Każdy kto nie jest z Wami jest wrogiem narodu i razem z Tuskiem i Po oraz innymi partiami należałoby nas wywieść najlepiej na Sybir...a nie bo to w Rosji...a Rosja to wróg numer 1...a nie to Niemcy sa wrogiem numer 1...a nie...w sumie to sie pogubiłem.

Ludzie Wy nie widzicie jak daleko sie posunęliście w swojej nienawiści?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdyby opinię pana Szuladzińskiego z Australii zakwestionował pan Iksiński z Argentyny, to najpierw nazwano by go zdrajcą i kolaborantem, a następnie po stwierdzeniu, że jego firma ma domowy adres i minimalny majątek założycielski baaardzo głośno by to podnoszono...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niewiele więcej dolarów udziałów mają zapewne firmy dwóch ekspertów z USA - Polaków z pochodzenia, którzy wyliczyli słupkami matematycznymi jak doszło i kiedy do wybuchów w samolocie. O wyliczeniach poinformowali posła Macierewicza.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 17.04.2012 21:10

W całej tej dyskusji emocje biorą górę nad faktami. Zakochani w PiS, czy w PO, jak każda kochająca matka, nie chce przyjąć do wiadomości, że jej dziecko jest kanalią! Na pierwszy rzut oka widać że PO mataczy, z drugiej strony teoria zamachu bez dowodów do s-f. Ale czyż nie fajnie jest tak poskakać sobie do gardeł?:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Twarde dowody są

Przepraszam uprzejmie, a w Krużewnikach był?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.