Facebook Google+ Twitter

Dwa wyzwania tygodnia: na koniec świata i... na święta (w razie czego)

Dla tych, którzy szukają schronów i dla tych, którzy spokojnie lepią pierogi. Dwa wyzwania i dwie nagrody!

 / Fot. W24W tym tygodniu stawiamy przed Wami dwa wyzwania. Wszystkich tych, którzy wierzą w przepowiednię Majów, prosimy: napiszcie nam, jak wyglądał Wasz prywatny koniec świata. Jeśli uciekł Wam pociąg, w efekcie czego przydarzyło Wam się coś nieoczekiwanego... Zatrzasnęliście drzwi od samochodu, po czym zorientowaliście się, że kluczyki zostały w stacyjce... Zabłądziliście w lesie... Próbowaliście ratować kota, ale sami napytaliście sobie biedy... Ślijcie swoje historie! Za najciekawszą zapłacimy 100 złotych!

I coś dla stoików

Żeby było sprawiedliwie, przygotowaliśmy zadanie także dla tych, którzy nie wierzą, że 21 grudnia coś się wydarzy ;-) Jeśli spokojnie szykujecie się na Boże Narodzenie, przygotujcie poradnik "Jak udekorować stół świąteczny". Czekamy na zdjęcia i opisy! Autor najciekawszej propozycji otrzyma 100 złotych!

Wysyłając materiał do redakcji, wybierajcie dział: Ciekawostki.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Otwieram komputer-koniec świata,-telewizor-koniec świata,-portfel-koniec świata,-lodówkę-koniec świata,-na dworzę mróz,sypie śnieg-wchodzę do drewutni-koniec świata,-spojrzę w kalendarz na datę 24 grudnia-koniec świata.-Mam już dość tych końców świata,-aby do wiosny:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.