Facebook Google+ Twitter

Dwa żywioły Ivana i Delfina

  • Źródło: ngo.pl
  • Data dodania: 2006-06-29 10:05

Czy tego lata w dyskotekach i na prywatkach znów wszyscy nucić będą Ivana i Delfina? Wszystko na to wskazuje, bo po rocznej przerwie ukazała się właśnie nowa płyta, zatytułowana \"Dwa żywioły\".

"Jest to w pewnym sensie rozpoczęcie nowego etapu" - piszą muzycy na swojej nowej stronie internetowej. Wygląd strony jest spójny z grafiką albumu. Znalazło się na nim 10 premierowych piosenek oraz kilka remiksów piosenki "Bara ba...", która jest pierwszym singlem promującym płytę. Do tego właśnie utworu nakręcono teledysk - fani znajdą go m.in. na krążku.

W tekstach najnowszych piosenek będzie można usłyszeć wiele przeciwieństw, m.in. o miłości i nienawiści, czy kobiecie i mężczyźnie. Także tytuły piosenek wskazują na przeciwieństwa; "Ogień i woda", oraz "Niebo i Ziemia". Ivan i Delfin zapowiadają, że zachowają "to co dobre", czyli przede wszystkim bezpośredni kontakt z fanami. Grupa podczas wakacji zagra kilkanaście koncertów, m.in. w Kętach, Skórczu, Warszawie, Borysowie, Bogdańcu i Gorzowie Wielkopolskim.

Zespół powstał w połowie 2002 roku w Warszawie. Grając "covery" w wielu miejscach, rozpoczął jednocześnie prace nad autorskim projektem. Wokalistą i współautorem tekstów jest pochodzący znad Bajkału Ivan Komarenko, znany również z serialu M jak miłość. Kompozytorami piosenek są Łukasz Lazer i Wojciech Olszewski.

Tekst i foto: Tomasz Piekarski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.