Facebook Google+ Twitter

Dwaj Świadkowie

Dwaj Świadkowie ( Ap 11,1-13) będą rządzić w Jerozolimie Niebiańskiej.

Pierwszy ŚwiadekPierwszym Świadkiem jest Jezus, który jest Oblubieńcem i uratuje oblubienicę ze śmierci klinicznej i umrze razem z nią, a Bestia, która wyjdzie z Czeluści ( Ap 11,7) ich zbawi. Obudzi ją pod jabłonią w Niebie po jej zgonie całkowitym, a ukrze każdego mieszkańca planety Ziemia ( PnP).

Drugi Świadek


Drugim Świadkiem jest oblubienica, która za życia ma być Antychrystem ( Dn 8,25), gdyż sprzeniewierzyła się Jemu. Być może nie będzie jej się podobać w królestwie mesjańskim i dlatego będzie to wyłącznie dla niej kara.
Antychryst pójdzie za Jezusem i Jego Mocą wyłącznie dlatego, bo zobaczy w Nim wszystkie królestwa ( Mt 4,8-11), które chciałby posiadać, ale nie będzie mógł ich dotknąć ani się zatrzymać. To jest kolejna kara. Wszystko będzie się działo zgodnie z wolą Boga Izraela.

Pozostali ludzieNatomiast pozostali ludzie pójdą za nimi i nawrócą się całkowicie i zjednoczą dopiero w Królestwie Niebieskim.

Życie doczesneAntychryst, w ciągu swojego życia doczesnego, będzie prowadził ludzi do Boga, bo będzie Jego Sługą. Prawdopodbnie będzie posiadał w sobie Bestię (czyli opętanie lub jakąś chorobę jak pisze w Apokalipsie) i nie zostanie doceniony przez ludzi, podobnie jak Jezus nie został zaakceptowany przez faryzeuszy.

Życie w NiebieDwaj Świadkowie będą mieli w Niebie moc zsyłania wszelkich plag na żyjących na Ziemi ( Ap 11,6; podobnie jak w starożytności: Wj 9,22-30). Antychryst nie posiada żadnych niezwykłych właściwości, ponieważ nie ma laski proroka Mojżesza, która była narzędziem do czynienia cudów ( Wj 14,15-31). Laska znajduje się w Niebie.
Antychryst jest "królem babilońskim ( Ez 21,23-32, niegodziwym Judą ( czyli Jego berłem))", czyli narzędziem kary dla "Izraelitów",a Izraelitą będzie każdy człowiek w dniu końca świata.
Apokalipsa jest zagładą świata doczesnego, apoczątkiem Królewsta Niebieskiego, które zejdzie na Ziemię, żeby nawrócić Antychrysta.

Wizje jasnowidzaWidziałam:

-2 świadków (mój sobowtór z Wysłannikiem Przyszłości) idących leśną drogą i wszystko pożółkło;idących plażą,a morze zamieniło się w krew.Ap 11,6;16,3-4

-.Namiot,w którym siedział Przewodnik Duchowy z moim sobowtórem.Na dobre wydarzenie.Ap 7,15

-Wieniec z 12 gwiazd ma mój Przewodnik Duchowy i kilka razy próbował nałożyć mi na głowę wieniec zwycięzcy.Stan krytyczny kliniczny.Ap 3,11;12,1.

-Deszcz różnoramiennych gwiazd spadających na Ziemię.Niektóre wróciły do nieba.Ludzie,którzy umarli (mieli 1-4 ramienną gwiazdę),a niektórzy przeżyli,czyli zmartwychwstali (mieli 5-10 ramienną gwiazdę-ja zazwyczaj widzę taką swoją gwiazdę jak dobrze się czuję).-wg Słownika Symboli.Każdy człowiek może zobaczyć swoją gwiazdę poranną- życia jasną i gwiazdę śmierci-ciemną kometę zaraz po zamknięciu oczu przy odpowienich bioparametrach.Ap 6,13.
Wchodzę do tunelu przez "drzwi",które są wieloramienną jasną gwiazdą poranną i zazwyczaj idę do Jego świątyni z milionami dzieci lub do Jerozolimy niebiańskiej,ale wracam do siebie."Drzwi" do tunelu "otwierają się" same i są "kluczem Dawida"
.Ap 3,12;3,7.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.