Dwie bramki Frankowskiego w MLS!

Napastnik Chicago Fire, Tomasz Frankowski, udanie zaprezentował się w pierwszym meczu przed własną publicznością w Major League Soccer. Polak zdobył dwie bramki w wygranym przez jego zespół spotkaniu z New England Revolution (4-0).

Logo drużyny MLS - Chicago Fire. / Fot. http://chicago.fire.mlsnet.comPopularny „Franek” po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w 22. minucie, zdobywając gola po indywidualnej akcji. Na kolejne trafienie 23-krotnego reprezentanta Polski, kibice zgromadzeni na Toyota Park czekali do 39. minuty, kiedy to Frankowski zamienił na bramkę precyzyjne podanie Chada Barretta. Pozostałe gole dla Strażaków padły łupem: Barretta oraz Cuauhtemoc Blanco.

Drużyna z Wietrznego Miasta od 7. minuty grała z przewagą jednego zawodnika, ponieważ za brutalny faul na Brandonie Prideaux, czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Jeff Larentowicz.

Źródło: web.mlsnet.com