Facebook Google+ Twitter

"Dwie połówki pomarańczy" w Opolu i Wrocławiu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-02-04 15:20

Spektakl warszawskiego teatru Capitol "Dwie połówki pomarańczy" w marcu będą mieli okazję zobaczyć widzowie z Opola, a w kwietniu - Wrocławia. Czarna komedia romantyczna tylko dla dorosłych.

 / Fot. .Sprawy damsko-męskie widziane oczami trzech pokoleń dają zaskakujące i komiczne efekty. Stare prawdy życiowe ścierają się z młodzieńczą nowoczesnością w tej misternie przygotowanej przez eks-partnera Adama - Jarosław Boberek/Jacek Kawalec - intrydze, by odzyskać utraconą kilka lat temu żonę Karolinę - Cynthia Kaszyńska.

Niestety, sprawy zaczynają się mocno komplikować, gdy do pokoju, wynajętego specjalnie na tę okoliczność dla Karoliny, wprasza się nieznane dziecko Adama, Alex - Julia Kamińska /Aleksandra Szwed, które twierdzi, że przyjechało na pogrzeb ojca, oraz nieznośna, już zdrowo podchmielona, starsza Pani - Ewa Złotowska - z wesela, które odbywa się w tym hotelu. Joanna - psycholog policyjna, która miała pomóc wdowie pozbierać się po stracie męża, stara się ratować sytuację wszelkimi możliwymi sposobami. Mimo to, cały plan lgnie w gruzach, gdy przypadkiem zostaje zdemaskowana męskość Pani psycholog. Wtedy dopiero rozpętuje się prawdziwe zamieszanie…

A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, żeby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki? Przecież dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się wszystko.

Poprzez znakomitą, żartobliwą interpretacje reżyserską Marii Ciunelis, ogromne poczucie humoru autorki Igi Kownackiej i kreacje wspaniałych aktorów, dajemy się zwodzić, śmiać i wzruszać. Budzą się uczucia, które dają nam siłę i napęd do życia.

2 marca - Opole
Filharmonia w Opolu ul. Krakowska 24, g. 16.00
Bilety do nabycia w kasie Filharmonii Opolskiej: tel: 77 44 44 23 286
W internecie – Eventim.

12 kwietnia - Wrocław

www.dwiepolowkipomaranczy.pl Wrocław
Sala Koncertowa Radia Wrocław ul. Karkonoska 10 g. 20.30
Bilety do nabycia w Biurze Remedium ul. Piłsudskiego 2 (budynek Gromady) we Wrocławiu tel: 71 344 33 34 lub 71 344 69 20
W internecie – Eventim.

Dodatkowe informacje i zamówienia zbiorowe pod numerem 515 922 426

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.