Facebook Google+ Twitter

"Dwie połówki pomarańczy" w warszawskim Capitolu już 9 września

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-08-24 12:15

Znakomita, żartobliwa interpretacja reżyserska Marii Ciunelis, ogromne poczucie humoru autorki Igi Kownackiej i kreacje wspaniałych aktorów gwarantują, że premiera "Dwóch połówek pomarańczy" będzie sukcesem. Można się będzie o tym przekonać już 9 września w teatrze Capitol.

 / Fot. Teatr CapitolSprawy damsko-męskie widziane oczami trzech pokoleń dają zaskakujące i komiczne efekty. Stare prawdy życiowe ścierają się z młodzieńczą nowoczesnością w tej misternie przygotowanej przez eks-partnera Adama - (Jarosław Boberek/Jacek Kawalec) - intrydze, by odzyskać utraconą kilka lat temu żonę Karolinę (Cynthia Kaszyńska).

Niestety, sprawy zaczynają się mocno komplikować, gdy do pokoju, wynajętego specjalnie na tę okoliczność dla Karoliny, wprasza się nieznane dziecko Adama, Alex - Julia Kamińska /Aleksandra Szwed, które twierdzi, że przyjechało na pogrzeb ojca, oraz nieznośna, już zdrowo podchmielona, starsza Pani - Ewa Złotowska - z wesela, które odbywa się w tym hotelu. Joanna - psycholog policyjna, która miała pomóc wdowie pozbierać się po stracie męża, stara się ratować sytuację wszelkimi możliwymi sposobami. Mimo to, cały plan legnie w gruzach, gdy przypadkiem zostaje zdemaskowana męskość Pani psycholog. Wtedy dopiero rozpętuje się prawdziwe zamieszanie…

A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, żeby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki? Przecież dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się wszystko.

Poprzez znakomitą, żartobliwą interpretacje reżyserską Marii Ciunelis, ogromne poczucie humoru autorki Igi Kownackiej i kreacje wspaniałych aktorów, dajemy się zwodzić, śmiać i wzruszać. Budzą się uczucia, które dają nam siłę i napęd do życia.

Premiera Teatr Capitol w Warszawie 9 września 2012, g. 19.00

Teatr Capitol

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.