Facebook Google+ Twitter

Dwoje rosyjskich blogerów i zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej...

Internauta, który opublikował zdjęcia katastrofy smoleńskiej, pochodzi z Barnaułu, miasta w azjatyckiej części Rosji. Natomiast autorka tekstów, które bloger wykorzystał do opisania zdjęć, ma doktorat z psychologii oraz jest dziennikarką.

Sonda

Wierzysz w to, co napisali blogerzy?

Katastrofa polskiego Tu-154 w Smoleńsku / Fot. PRSteam.net, lic. cc-by-sa 2.0, źródło: Wikimedia CommonsBloger ma swoje profile na najpopularniejszych portalach społecznościowych. Z danych, jakie udostępnia, wiadomo, że ma 51 lat i jest w związku małżeńskim. Podaje, że nazywa się Anton Sizycha, ale można go też spotkać pod nickiem Gorożanin iz Barnauła.

Autor na początku wpisu podkreślił, że tekst, o którym w ostatnim czasie jest tak głośno, powstał na podstawie dwóch publikacji innej 57-letniej blogerki.

Nowe zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej. Wymieszane z pornografią!

Kobieta podaje, że jest dziennikarką i doktorem psychologii. Twierdzi, że ukończyła Wydział Dziennikarstwa Uniwersytetu Moskiewskiego (MGU) im. M. Łomonosowa i Wydział Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Służby Państwowej przy prezydencie Federacji Rosyjskiej. Pracowała w agencji APN (Agientstwo Pieczati „Nowosti”, od 1991 Rossijskoje Informacyonnoje Agientstwo Nowosti - IAN) oraz miesięczniku Mieżdunarodnaja Żyzń. Pismo zawiera artykuły dotyczące polityki zagranicznej i dyplomacji. Blogerka wzmiankuje także o posadach w ONZ w Nowym Jorku i Genewie.

Rosyjski bloger demaskuje smoleńską mistyfikację

Z tekstów, jakie napisała, wynika, że katastrofa polskiego Tu-154 w Smoleńsku mogła być zaplanowana i mieć rytualny charakter. Podobne zdanie ma o katastrofie rosyjskiego samolotu pasażerskiego Suchoj SuperJet w Indonezji (2012), zatonięciu promu Bułgaria na Wołdze (2011), zabójstwie dwójki dzieci w Sewastopolu (2011) oraz katastrofie śmigłowca Mi-8 na Ałtaju (2009).

Blogerzy nie zdradzili od kogo otrzymali drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy lotniczej, do której doszło w Smoleńsku 10 kwietnia 2010. Zginęło w niej 96 osób.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

cyrylica niestety wyszła nieczytelna ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za uwagę, zgadza się: Gorojanin iz b, jak również Gorożanin iz Barnauła (ros. Горожа&#1085 ;ин из Барнау&#1083 ;а). Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.