Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6267 miejsce

Dworzec w Katowicach dziś i jutro

Na dworcu kolejowym w Katowicach pojawiły się billboardy reklamujące wizję dworca po przebudowie w 2012 r. Co widzimy dzisiaj a co zastaniemy za trzy lata? Czy miliard złotych wystarczy, by zmienić tragiczny obraz centrum Katowic?

1 z 8 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Bierhalle wita, taxi, apteka główna... reklam jest wiele. Jednak obecne wejście w najmniejszym stopniu nie informuje nas, że wchodzimy na dworzec kolejowy. Fot. Bożena Zajiczek
Bierhalle wita, taxi, apteka główna... reklam jest wiele. Jednak obecne wejście w najmniejszym stopniu nie informuje nas, że wchodzimy na dworzec kolejowy. Fot. Bożena Zajiczek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

No tak myślałem. Dawno już nie byłem na dworcu w Katowicach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest to reklama knajpy, która znajduję się z centrum handlowych ( Silesia CC) w Katowicach ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hm Bierhale wita? O co chodzi?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja jednak wierzę, że tak będzie - właśnie jak na tych billboardach..;) Wystarczy przypomieć sobie rondo 2, może 3 lata temu: gigantyczne korki, na przystanku tramwajowym piach, kiła i mogiła. No i ten kiosk "Ruchu", w którego cieniu kryli się wszyscy;-) A teraz?
Uszok zdaje się dopiero rozkręcać, sądząc po deptaku w kierunku zamykanym przez kościół mariacki czy klombie pod katedrą, powstałym w ciągu kilku ostatnich miesięcy.
Uszok albo ten, kto de facto rządzi K-cami na prezydenta, premiera i substytut wszystkich posłów tego pięknego.. kraju!;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

O ile słyszalłam tutaj na w24. w innej relacji o nowym projjekcie dworca katowickiego, to remontem tuneli i peronów ma zająć sie PKP.
Niestety nie wróży to chyba nic dobrego.
Są skandaliczne. A pamiętam dworzec gdy był oddany do uzytku. Był podobny do dworców wiedeńskich i na ich wzór zbudowany. Wiedeńskie dworce nadal lśnią i działają funkcjonalnie, tymczasem ten katowicki popadł w całkowitą ruinę. Co wg . mnie jest absolutnym przykładem marnotrawstwa!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale jednego nie wybaczę - brakuje zdjęcia schodów ruchomych - nieruchomych odkąd wyszłam z wózka :P (jakieś 18 lat temu:P)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miałam zrobić podobną galerię, no i... Widać zbyt ślamazarnie się do tego zabierałam:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak niestety to wygląda. Czy będzie lepiej? Oby... 5.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.