Facebook Google+ Twitter

Dwudniowa impreza rockowa we Wrocławiu

Już niedługo, 3 maja, rozpocznie się dwudniowa impreza, podczas której wystąpią rockowe kapele.

Od 3 maja do 4 będzie trwać impreza rockowa we Wrocławiu, na Wyspie Słodowej. Wystąpi dziesięć zespołów, z czego połowa pojawi się w sobotę:

Coma - łódzki zespół, który powstał w 1998 roku. Składa się z 5 osób, lecz najbardziej wyróżnia się wokalista Piotr Rogucki, który posiada niezwykły, ekspresyjny głos. Wydali dwie płyty ("Pierwsze wyjście z mroku " oraz "Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków"), a trzeci album zawita do nas niebawem.
T. Love - Znana kapela, stworzona w 1982 roku. Na początku grali punka, dziś głównie rocka. Nagrali wiele krążków lecz, takie jak "Antyidol", "Al Capone", "Prymityw", "Chłopaki nie płaczą" można uznać za najważniejsze.
IRA - Band (założony w 1987 r. w Radomiu) mający na koncie 8 płyt studyjnych, 2 koncertowe oraz 14 singli. Najczęściej grają rocka z domieszką hard rocka.
Indios Bravos - Grupa grająca reggae od 1996 r. Założycielem jest Piotr Banach (wcześniej grający w Hey). Stworzyli 5 płyt i 3 single.
Kazik & Buldog - Sam Kazik wydał 9 płyt. W Buldogu pisze teksty oraz śpiewa. W składzie jest 7 osób z czego wszyscy grają (lub grali) w Kulcie. Buldog wydał tylko jeden album pt. "Płyta"

W niedziele zagrają:

Dżem - Grający od 1973 roku rocka oraz bluesa. Nagrali 30 płyt z czego kilka to ścieżki dźwiękowe do filmów
(m.in "Skazany na Bluesa") lub koncertówki (np. "Dzień w którym pękło niebo"). Obecnie w zespole jest 6 członków.
Hey - Szczecińska kapela powstała w 1992 roku przez Piotra Banacha. Dotychczas nagrali aż 17 płyt oraz 7 singli. Hey zgarnął nagrodę Eska Music Awards oraz osiem Fryderyków.
happysad - Polska formacja teoretycznie utworzona w 2001 r. lecz członkowie zespołu grali razem ze sobą wcześniej - w 1995 r. pod nazwą Hard Core'owe Kółko Filozoficzne a dwa lata później jako Happy Sad Generation. Pierwsza płyta (udana zresztą) została wydana dopiero w 2004 roku ("Wszystko jedno"). Wg. wokalisty Jakuba Kawalca, jego zespół gra rock regresywny.
Grabaż i Strachy Na Lachy - Grupa muzyczna założona przez Krzysztofa Grabowskiego i Andrzeja Kozakiewicza w 2002 roku. Wydali 3 płyty a kolejna jest już w przygotowaniach ("Zakazane piosenki").
Paprika Korps - Kapela grająca heavy reggae, utworzona w 95'. Członkowie zespołu znani są z tego, że koncertują nie tylko na terenie Polski ale i w całej Europie. Stworzyli 5 krążków z czego jeden jest koncertówką.

Bilet jednodniowy, kosztuje 30 zł. W dniu koncertu cena wzrasta o 5 złotych. Jeśli chcesz zakupić bilet dwudniowy, musisz zapłacić 50 zł (10 zł więcej w sobotę). Koncert zaczyna się o 13:30.

Informacje, gdzie można kupić bilet, znajdziesz na ticket.pro


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zapowiada się bardzo ciekawie! To już jutro - hurra :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapowiada się ciekawie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.