Facebook Google+ Twitter

Dwulatek ofiarą rytuałów czarnej magii?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-12-17 16:29

Brazyliscy lekarze, z pomocą rentgenu, odkryli w ciele chłopca 50 metalowych igieł, których długość dochodzi nawet do 5 cm. Policja podejrzewa, że dziecko mogło paść ofiarą praktyk czarnej magii.

TVN24 / Fot. http://www.tvn24.pl/-1,1634055,0,1,50-igiel-w-ciele-2_latka-ofiara-czarnej-magii,wiadomosc.htmlChłopiec trafił do szpitala w Ibotirama w zeszły czwartek. Matka zabrała go tam, gdyż skarżył sie na ból. Po trzech dniach badań, z pomocą rentegenu odkryto 50 igieł w nodze, płucach i klatce piersiowej. Dziecko nie miało jednak żadnych ran kłutych.

Doktor Luiz Cesar Soltoski zajmujący się tym przypadkiem uważa, że igły wbijano pojedynczo i nie mogły zostać połknięte. Lekarze nie znaleźli jednak żadnych ran zewnętrznych na ciele chłopca. Te, które utkwiły w płucach, będą musiały jednak poczekać, aż poprawi się stan układu oddechowego. - Niektórych igieł nie można wyjąć ponieważ znajdują się zbyt blisko ważnych organów lub są w nie wbite - dodał lekarz.

Brazylijskie media podały, że policja, w związku ze sprawą, zatrzymała byłego ojczyma chłopca. To właśnie jego podejrzewa się o wykorzystanie dziecka w rytuałach czarnej magii. Według telewizji Globo TV mężczyzna przyznał się do wbicia igieł razem z dwiema kobietami.

Ojciec chłopca w rozmowie z dziennikiem "A Tarde" przyznał, że gdy odwiedzał dom swojego syna, znalazł przedmioty mogące mieć zastosowanie w czarach. Nie określił, o co dokładnie chodzi.

Inspektor Helder Fernandes Santana oświadczył agencji prasowej Estado, że motywem przestępstwa może być wykorzystanie dziecka w rytuałach czarnej magii. Funkcjonariusze obecnie tworzą sieć podejrzanych. - Teoretycznie każdy, kto był związany z chłopcem jest podejrzany - dodaje.

Dwulatek znajduje się teraz na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w Barreiras. Dr Soltoski dodał, że stan chłopca poprawił się od momentu jego przyjęcia.

Źródło: 50 igieł w ciele 2-latka. Ofiara czarnej magii?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.