Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6522 miejsce

Dwustronny bankomat Bitcoin jest już w Polsce. Znajdziecie go w Warszawie

To co wyróżnia ten bitcoinomat względem innych to fakt, iż jest pierwszym, w kraju, który umożliwia tak kupno jak i sprzedaż cyfrowej waluty Bitcoin za gotówkę.

 / Fot. Mat.prasowe/AIP"Bitcoin to cyfrowa waluta przyszłości, w tej chwili na całym świecie coraz więcej firm przyjmuje płatności w tej formie, można np. wymienić jednym tchem gigantów takich jak Microsoft, Paypal, Ebay czy NewEgg. Polska również podąża za takim trendem, a misją Bitcoinomat na rynku jest stawianie maszyn ułatwiających nabywanie tej waluty. Dzięki nam nie trzeba się rejestrowa na giełdach, dawać swoich danych, czekać na przelewy. Cały zakup czy sprzedaż w naszych maszynach są natychmiastowe - trzeba mieć tylko portfel Bitcoin, gotówkę i być pełnoletnim" - mówi Andrzej Głowicki, właściciel Bitcoinomat.pl.

Zobacz także: Superkomputer trafił do Krakowa. Prometheus wart jest 41 mln złotych

Dwustronny bankomat, który znajduje się w Five Restaurant (Grzybowska 5) w Warszawie jest obecnie najnowocześniejszą maszyną w Polsce, pobiera 5-proc. prowizję, przyjmuje PLN i została wprowadzona przy współpracy z firmą Midgar.

Jednostronny bankomat Bitcoin znajduje się w lokalu Bobby Burger przy Złotych Tarasach.

Źródło:AIP

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.