Facebook Google+ Twitter

Dwuznaczna reklama Polnordu w Szczecinie

Polnord SA to wiodąca na polskim rynku firma z doświadczeniem w działalności inwestycyjnej, deweloperskiej i budowlanej. Od 1999 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dwuznaczna reklama Polnordu / Fot. Grzegorz SadowskiPolnord SA, właściciel jednego z największych wśród polskich deweloperów banku ziemi, realizuje szeroką gamę projektów budowlanych w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Olsztynie, Wrocławiu i w Szczecinie. W ofercie spółki znajdują się gotowe do zamieszkania mieszkania, apartamenty i standardowo wyposażone lokale usługowo-biurowe dla wszystkich.

W Szczecinie spółka Polnord, buduje osiedle mieszkaniowe na ul. Ku Słońcu, reklamując je na wielkich bilbordach, jako rozmowę (namowę) pary w dymkach: „Zamieszkajmy na najlepszym osiedlu w Szczecinie. To tylko na „Ku Słońcu” kochanie. Gotowe mieszkania od 4460 zł?m2. To tylko 10 minut do centrum Szczecina”.

Od razu widać, że Polnord SA  to firma z zewnątrz, że projektu reklamy nie wykonał jakiś tuziemiec, bo szczecinianom (szczególnie starszym) ulica Ku Słońcu kojarzy się z innym rodzajem kwater: na Cmentarzu Centralnym. Trudno byłoby określić, która z ofert (za m2) jest atrakcyjniejsza, być może „gotowa do zamieszkania” kwatera na cmentarzu.

Na przyszłość odradzałbym firmom z zewnątrz oszczędności na projektowaniu reklam i doradzałbym zlecanie ich tuziemcom, aby ustrzec się od faux pas i dwuznaczności. Na pewno reklama w stylu: „Kup mieszkanie na naszym osiedlu na ul Ku Słońcu (w cenie ujęta kwatera na Cmentarzu Centralnym) ”, byłaby bardziej atrakcyjna.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Kwatera na Cmentarzu Centralnym jak znalazł!.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.