Facebook Google+ Twitter

"Dyktator" wchodzi do polskich kin. Zobacz zwiastun [YouTube]

Fani Sachy Barona Cohena szykują się na filmową ucztę. Najnowszy film z komikiem - "Dyktator" - będzie można zobaczyć w polskich kinach od piątku 18 maja.

Dyktator / Fot. mat.dystrybutoraBrytyjski twórca występuje w swojej najnowszej produkcji w potrójnej roli: aktora grającego głównego bohatera, autora scenariusza i producenta. W prace nad filmem zaangażowali się także reżyser Larry Charles (współpracujący wcześniej z Cohenem na planie filmów „Borat” i „Brüno") oraz gigant w filmowym światku - producent Scott Rudin (m.in. "Dziewczyna z tatuażem", "Truman Show", "Closer", "Firma").

Tym razem Cohen wciela się w tytułowego dyktatora - władcę północnoafrykańskiego, zasobnego w ropę naftową kraju, odciętego zarówno od "zgniłego Zachodu", jak i najbliższych sąsiadów. Generał Admirał Haffaz Aladeen, przy wsparciu Wuja Tamira (sir Ben Kingsley), autorytarnie rządzi swoim państwem od wczesnego dzieciństwa. Zaczynają go jednak uwierać sankcje nakładane przez ONZ. Dlatego dyktator i jego świta rusza do Nowego Jorku, by przemówić na forum Narodów Zjednoczonych.

Autorem zdjęć do filmu jest Lawrence Sher. Scenografię stworzył Victor Kempster. Muzyczne tło filmu stworzył starszy brat Sachy - Erran Baron Cohen.

Zobacz zwiastun

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.