Facebook Google+ Twitter

Dymisja po dziennikarskiej prowokacji

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-09-09 15:01

Dyrektor bydgoskiego Oddziału Agencji Rynku Rolnego Adam Koc zrezygnował z zajmowanego stanowiska. Jego rezygnacja została przyjęta-dowiedziało się nieoficjalnie Polskie Radio PiK.

To efekt prowokacji dziennikarskiej, którą przygotowali dziennikarze telewizyjni. Chcieli pokazać jak szybko można załatwić rządową posadę dla znajomego.

Jeden z nich zadzwonił do szefa bydgoskiej agencji przedstawiając się jako pracownik ministerstwa rolnictwa i poprosił o załatwienie pracy dla znajomego działacza. Dyrektor bydgoskiej agencji Adam Koc obiecał stanowisko specjalisty po kilku minutach rozmowy nie pytając nawet o kwalifikacje kandydata.

Sam Adam Koc w rozmowie z reporterem Polskiego radia PiK poinformował dziś, że oddał się do dyspozycji swojego szefa. Przezynał, że w tej sytuacji może mieć pretensje tylko do samego siebie.

Zarzucał jednak dziennikarzom, że niektóre jego wypowiedzi wyrwali z kontekstu.

Nie był to odosobniony przypadek: reporterzy dokonali dziennikarskiej prowokacji. Podając się za działaczy PSL i PO zwrócili się z prośbą o protekcję przy załatwieniu pracy dla znajomych w kilkunastu oddziałach Agencji Rynku Rolnego. Przedstawiciele większości placówek zgodzili się na nielegalny proceder.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: dymisja PSL ARR Koc


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.