Facebook Google+ Twitter

Dymisja prezesa Spójni Stargard

Po środowej porażce Spójni Stargard Szczeciński z MKS Dąbrowa Górnicza i odpadnięciu z play off I ligi koszykarzy, prezes stargardzkiego klubu, Marek Kisio, zapowiedział rezygnację z zajmowanego stanowiska.

Marek Kisio / Fot. Paweł Majchrzak"Rezygnacja nie jest spowodowana wynikami sportowymi, a czynnikami osobistymi. Nie mam już sił, by godzić pracę dla klubu z zawodowymi obowiązkami, chciałbym mieć też odrobinę życia osobistego, bo dziś pracuję od 7 do 22. Uważam, że klub - jeśli nadal chce się rozwijać, musi mieć prezesa zatrudnionego, który będzie na bieżąco rozliczany. Prezes musi pracować od 8 rano, a nie tak jak ja, najczęściej popołudniami" - tłumaczył Kisio, który swoją decyzją zaskoczył kibiców i dziennikarzy.

Nowy prezes KS Spójnia Stargard zostanie wybrany najprawdopodobniej we wrześniu. Do tego czasu Marek Kisio będzie pełnił funkcję p.o. prezesa klubu.
Marek Kisio fetowany przez drużynę po awansie do I ligi. / Fot. Paweł Majchrzak
Marek Kisio jest prezesem Spójni Stargard od trzech lat. Kiedy przejmował stery w klubie, drużyna spadła właśnie do II ligi, miała ogromne problemy organizacyjne, finansowe, a także sportowe. Po dwóch sezonach klub powrócił na zaplecze ekstraklasy (sezon 2009/10 stargardzianie zakończyli na 6. miejscu), a zespół juniorów starszych wywalczył 5. miejsce mistrzostw Polski U20.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.