Facebook Google+ Twitter

Dynamiczny rozwój projektu TravelProfit

Karta turystyczna TravelProfit jest już honorowana w ponad 550 ośrodkach noclegowych na terenie całego kraju.

karta TravelProfit / Fot. TravelProfitJest to jedyny tego typu system na rynku gwarantujący 15% zniżkę, zarówno w 5-gwiazdkowych hotelach, jak i w ekonomicznych pensjonatach. W planach twórców projektu jest jego dalszy rozwój, m.in. poprzez pieniężny system poleceń, dedykowany bieżącym oraz przyszłym użytkownikom.

Karta turystyczna TravelProfit jest dostępna na rynku od końca kwietnia bieżącego roku. Na przestrzeni dwóch miesięcy znacznie wzrosła ilość miejsc noclegowych znajdujących się w bazie, a także udało się nawiązać współpracę z dwoma znaczącymi partnerami –Polską Akcją Humanitarną, a także z Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych SKOK.

O sile projektu świadczy nie tylko ilość obiektów, ale także ich jakość i różnorodność. Każda osoba, która wyjeżdża przynajmniej raz w roku, znajdzie w naszej bazie hoteli coś dla siebie –zarówno osoby wymagające, jak i te szukające oszczędności. Obecnie użytkownicy karty TravelProfit mogą korzystać z gwarantowanej 15% zniżki w ponad 550 obiektach na terenie całego kraju, niemniej liczba ta zwiększa się o ok. 25 nowych miejsc tygodniowo - informuje Juliusz Korwin, Szef Projektu TravelProfit.

Koszt karty to 30 złotych rocznie, dzięki czemu zwraca się ona już po pierwszym wyjeździe. Dodatkowo, dzięki współpracy TravelProfit z TUW SKOK, wszyscy jej posiadacze będą objęci ubezpieczeniem OC oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków w cenie karty, a także będą mogą skorzystać z 10% zniżki na produkty oferowane przez TUW SKOK. 5 złotych ze sprzedaży każdej karty przekazywane jest Polskiej Akcji Humanitarnej.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że coraz więcej placówek dołącza do naszej bazy hoteli. Dzięki temu dysponujemy już ponad stoma tysiącami miejsc noclegowych, w których karta TravelProfit jest honorowana -mówi Juliusz Korwin. W najbliższym okresie planujemy również przygotowanie pieniężnego systemu poleceń dla Klientów –dodaje Juliusz Korwin.

Więcej informacji na temat karty turystycznej TravelProfit, można znaleźć na stronie www.travelprofit.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.