Facebook Google+ Twitter

Dyrektor sportowy Arki zaatakował piłkarza Wisły!

Po piątkowym meczu Arki z Wisłą doszło do przepychanki pomiędzy dyrektorem sportowym gdynian Andrzejem Czyżniewskim, a zawodnikiem gości Patrykiem Małeckim. Dyrektor chciał "gwiazdora" nauczyć kultury, a ten nazwał działacza psycholem.

Patryk Małecki (w czerwonej koszulce) / Fot. Gazeta Krakowska/Kozioł/PolskaWedług relacji świadków, piłkarz z dyrektorem starli się trzy razy. Pierwsze zajście miało miejsce, gdy wiślak przechodził obok gdyńskich kibiców. Schodząc z boiska, piłkarz miał szyderczo klaskać pod ich adresem, następnie pokazując zaciśniętą pięść. Tak Małecki zareagował na obelgi rzucane pod jego adresem przez cały mecz. Wówczas Czyżniewski miał zwrócić zawodnikowi uwagę odnośnie nieodpowiedniego zachowania.

Do drugiego incydentu doszło przy ściance ustawionej do wywiadów telewizyjnych. Zawodnik udzielał wywiadu, w którym uradowany opowiadał o zasłużonej wygranej. Wtedy rozmowę z dziennikarzami przerwał mu działacz gdynian. "Co robiliście? Przecież wy grać nie umiecie!" - miał powiedzieć Czyżniewski. "Ja cię nauczę, kultury, ty gwiazdo". "Idź stąd chłopie" - odpalił na to 21-letni piłkarz Wisły.

Trzecie, najostrzejsze zajście miało miejsce w tunelu prowadzącym do szatni. Z relacji piłkarza wynika, że Czyżniewski czekał na niego pod szatnią. "Co, będziesz mi na ty mówił. Nie fikaj gwiazdorze" - miał powiedzieć. Nie wytrzymał również wiślak "Spier…" - rzucił w kierunku dyrektora Arki. Wtedy działacz chwycił zawodnika za szyję i zaczął szarpać. Rozdzieliła ich ponoć
pracownica gdyńskiego klubu. "Gdyby nas nie rozdzieliła jakaś pani, chyba spuściłbym mu łomot. To jakiś psychol" - dodaje Małecki.

Dyrektor Arki prywatnie bagatelizował całe zdarzenie, oficjalnie nie chciał tego komentować. Póki co ani Wisła Kraków, ani Arka Gdynia nie wydały oficjalnych komunikatów w tej sprawie. Sprawą ma się zająć Komisja Ligi.

źródło: sport.wp.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.