Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

108179 miejsce

Dyscyplina wewnątrz PO: tysiąc zł kary za opuszczenie głosowania

Władze Platformy Obywatelskiej postanowiły wprowadzić większą dyscyplinę w swoich szeregach. Powodem jest mała liczba posłów tej partii w Sejmie - koalicja PO i PSL ma tylko 4 głosy więcej niż wszystkie inne partie. Każda nieobecność na głosowaniach będzie teraz skrupulatnie rozliczana.

Sonda

Za co jeszcze PO powinno wprowadzić kary?

 / Fot. PAP/Paweł KulaJeśli poseł PO nie pojawi się na głosowaniu sejmowym, jego nieobecnością zajmie się prezydium klubu. Usprawiedliwić go mogą tylko sytuacje wyjątkowe, takie jak np. choroba - pisze Rzeczpospolita.

"Ostatnio np. trzech posłów nie mogło być z powodu pobytu w szpitalu" - tłumaczy wiceprzewodniczący Klubu PO, Tomasz Lentz, dodając, że nie zostały wyciągnięte w ich sprawie jakiekolwiek konsekwencje.

Z drugiej strony jest już pierwsza "ofiara" nowej polityki dyscypliny Platformy, poseł Józef Lassota zobligowany został do zapłacenia tysiąca złotych kary za spóźnienie się na głosowanie ws. wotum zaufania dla rządu Tuska.

Zaostrzona dyscyplina dotyczy także wyjazdów międzynarodowych. Jak tłumaczy Iwona Śledzińska-Katarasińska, rzeczniczka dyscypliny Klubu PO: "Obecność na obradach jest ważniejsza niż wyjazdy zagraniczne" - w związku z powyższym posłowie Platformy zostaną ukarani, gdy np. w ramach misji obserwacyjnej OBWE ominą jakiekolwiek głosowanie.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (55):

Sortuj komentarze:

Garet
  • Garet
  • 29.12.2011 00:25

KTO CHRONI na tym portalu w24 ,Mirosława Kraszewskiego ,i wpisy o tym człowieku ciągle usuwa .

@ Kraszewski publikujesz swoje " mądrości " wszędzie gdzie tylko cię przyjmą i się na tobie nie poznali !!!!! Tam sobie pisz i wylewaj swoje głupoty , dopóty , dopóki się na tobie nie poznają .Jesteś antysemitą i należy cię ścigać albo po prostu jesteś antysemitą i niezrównoważonym psychicznie osobnikiem ! Ganiasz wszędzie za profesorem Bartoszewskim i go ; pomawiasz , obrażasz , podważasz jego zasługi .teraz obrażasz i próbujesz ośmieszać nawet ;Prezydenta Polski , premiera, rząd polski, ministra RP , posłów na sejm RP!!! !!
W Niemczech jest to zabronione (antysemityzm) ,to tu na tym portalu i to w Polsce, wypisujesz swoje brednie .
Świrze, Kraszewski ty śmiesz prosić o legitymację dziennikarza ?Te swoje dane wyślij do Tworek albo innego w szpitala dla psychicznie chorych i upośledzonych ale już do kraju twego zamieszkania ,w Niemczech .
=================
To ty śmiałeś napisać :
Miroslaw Kraszewski 2011-11-29 23:05
wyslalem wniosek, zdjecie do dowodu osobistego i scan paszportu na adresy pani Olczak, kolczak@link oraz k.olczak@link Nie otrzymalem potwierdzenia odbioru.



Mirosław Kraszewski
Arzt für Radiologie-radiolog
Zoppenbrückstrasse 29
47138 Duisburg
Tel: 0049 (0) 203 4104125
Mobil:0049(0)1577 3409211
oakraszewski@yahoo.de
miroslaw.kraszewski@googlemail.com

Komentarz został ukrytyrozwiń
SWAT
  • SWAT
  • 28.12.2011 16:38

LUDZIE ! UŚMIECHNIJCIE SIĘ ! BEZ TAKIEJ NIENAWIŚCI !
@ARKADIUSZ GĘBKA !
Szanowny panie Areczku ! Jako odwieczny altruista będę usiłował pomóc panu w pańskim niesystematycznym życiu, bo czas już by się ustatkować a na życie spojrzeć racjonalnie. Jak widać, nie jest pan przystojny, nie najlepiej z oczu patrzy a sposób myślenia wykazuje wielkie niedobory emocjonalne. Jeśli pan pozostanie bierny sytuacja stanie się niepokojąca. Ratunkiem dla pana jest pani /wcześniej pisząca/ Marta. Jak wcześniej ktoś zauważył – usta jak wisienki.... To lepsze od oklepanych malin. Myślę, że tylko Ona, Marta może dać panu najprawdziwsze szczęście – pod warunkiem – że przestaniesz pan mędrkować, a zaczniesz do kobitki w sposób poprawnie kulturalny, czynić zaloty. Ja będę Was swatał i wystaram się o przyjazne spojrzenie pani Marty. Zrobiłem kiedyś pani Marcie trochę uszczypliwą uwagę, za co teraz przepraszam, ale wydaje mi się, że tym sprowokowałem Martusię do zmiany zdjęcia. Teraz jest ono bardzo korzystne ! Czytając panią Martę widać mądrość i dobroć zeń płynącą. Pełna, kobiecości, namiętna o ciepłym, matczynym spojrzeniu. Pan Arkadiuszu, nie zasługuje na względy takiej nimfy i musisz wiele zrobić, aby na początku choć odrobinę jej łaskawości zaskarbić. Więc do roboty Arkadiuszu ! Zacznij od: ” Miła, piękna a bliżej mi nieznana Pani Marto ! Pani! in spe Pani mego serca i ciała i duszy ….
ja, Arkadiusz el caballero de la triste figura, kierowany najuczciwszymi zamiarami , zapragnąłem itd. itd. Łagodnie, grzecznie i umiarkowanie. A jak to kur/wa spieprzysz – będzie konsternacja. A ja – oj niezadowolony, jak jeszcze niezadowolony.

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 28.12.2011 15:52

@mydełko FA-wymyśl miernoto coś nowego,albo usiądź w kolektywie prawdziwych lemingów,twoich przyjaciół,może oni ci POmogą.Wyglądasz mi na rasowego wykształciucha.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Taliesin
  • Taliesin
  • 28.12.2011 12:16

Wataha chwilowo rozbita,ale lemingi czuj,a jej oddech na plecach.To dlatego potrzebują dyscypliny w sejmie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mydełko Fa
  • Mydełko Fa
  • 28.12.2011 11:46

Mydełko Fa-wielokrotnego urzytku
To teraz Lemingi do roboty : kużmiński ,Konopka , olek kan, Kraszewski , innych z litości pomijam łapki w dół i pupy podcierać .Śmierdzicie zbukami jaj kaczych i podobnego łajna .Myc się Lemingi, mózgi macie już wyprane z rozumu chociaż się myjcie .

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 28.12.2011 10:51

rzeczywiście, usuwanie wpisów, niegdyś sporadyczne stało się tu powszechne.I trudno dociec na jakich kryteriach się opiera.Tekst nie zawierający wulgaryzmów lub czyichś danych osobowych nie powinien być usuwany.

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 28.12.2011 10:20

@gempka- prawdopodobnie to zrobię,gdyż nie lubię jak miernoty niszczą moją pracę.Trochę mi będzie jednak szkoda tak pięknych lemingów,które tu się kreują. Mam nadzieję,że niedługo na tym forum POzostaną tylko lemingi i rezerwat ten, zostanie objęty patronatem Kaczora Donalda i Myszki Miki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 kaczka
  • kaczka
  • 28.12.2011 10:05

@ad rem wczoraj 23,23
NAJWIĘKSZYM KASATOREM JEST WŁAŚNIE @ G E M B K A ! Wtóruje mu kilku z ciasnymi mózgami ! Zespół samców lemingów.