Facebook Google+ Twitter

Dyskusja specjalistów sposobem na walkę z bezrobociem?

Promocja działalności indywidualnej - taki cel ma spotkanie, które odbędzie się 15 listopada w siedzibie Słupskiej Izby Przemysłowo- Handlowej. Grupa ekspertów będzie zachęcać lokalne społeczeństwo do „własnego biznesu”.

15 listopada we wszystkich powiatach województwa pomorskiego odbywa się Dzień Przedsiębiorczości. Z tej okazji w 17 powiatach od godziny 10 wszyscy zainteresowani otwarciem własnego biznesu będą mogli skorzystać z profesjonalnych porad. Będzie to już 4. edycja Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości.

- Zdarzało się, że robiliśmy tego typu wydarzenie, ale w budżecie brakowało środków na realizację pomysłów zainteresowanych pozyskaniem funduszy. Tegoroczna edycja jest jednak szczególna- mówi Marcin Horbowy, rzecznik słupskiego „pośredniaka”. - Mamy pieniądze, które możemy rozdysponować w najbliższym czasie- dodaje.

Znajdą się więc środki, ale aby je dostać należy przedstawić pomysł, który w dobie powszechnie panującego zahamowania gospodarczego wydaje się mieć wielką wagę.

Dlatego w Słupsku do dyskusji zaproszono przedstawicieli między innymi; Urzędu Pracy, Izby Przemysłowo- Handlowej, Urzędu Miejskiego, Akademii Pomorskiej czy Pomorskiej Akademii Kształcenia Zawodowego.

- Chcemy, aby porady były kompletne. Dlatego goście pochodzą z różnych branż. W obecnych czasach własny biznes może okazać się dobrym pomysłem.- zaznacza Horbowy.

Szczegółowy wykaz miejscowości, w których realizowany będzie Pomorski Dzień Przedsiębiorczości, dostępny jest na stronie internetowej wup.gdansk.pl

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.