Facebook Google+ Twitter

Dżem bez znieczulenia w Filharmonii Lubelskiej

Wyjątkowy, jedyny koncert jednego z najważniejszych zespołów polskiej sceny rockowo-bluesowej. Dżem zagra swoje największe hity w wersji akustycznej 10 kwietnia w Filharmonii Lubelskiej.

 / Fot. Redakcja Artystyczna LIVE CONCERT Śmiało można powiedzieć, że nie ma drugiego zespołu, którego twórczość tak doskonale oddawałaby ducha, czy też bluesa, naszej polskiej egzystencji. Jego ponad 30-letnia historia jest jak życie każdego z nas - często niełatwe, pełne nieoczekiwanych zmian, wzlotów, niespełnionych nadziei, ludzi dobrych i złych przynoszonych przez wiatr, zabieranych przez mgłę...

Ile razy każdy z nas zapalał świeczkę za kogoś, kogo zabrał los, albo żył marzeniami jak król? Ile razy przydałby się nam wehikuł czasu, czy też brakło słów, by wyrazić, co czujemy?

 / Fot. Redakcja Artystyczna LIVE CONCERTFenomenalna, zapadająca w serce i w duszę muzyka oraz genialne teksty, które stają się podręcznikiem życia dla kolejnego już pokolenia fanów - podręcznikiem na każdy temat - od gorącej żądzy do najszczerszej rozmowy z Bogiem. Każdy utwór jest oddzielnym rozdziałem, z którego tak wiele dowiadujemy się o nas samych. Jak muzycy Dżemu, jesteśmy skazani na naszego polskiego bluesa. Pewnie dlatego tak wielkie wrażenie niezmiennie wywiera na nas ich twórczość, gdy tak idziemy własną drogą, szukając sensu istnienia, starając się być człowiekiem i nie zejść na psy, wiedząc już, że w życiu piękne są tylko chwile...

Jedną z takich chwil, których bezwzględnie nie można przegapić będzie właśnie akustyczny koncert Dżemu, który rozpocznie się 10 kwietnia o godzinie 18 w Filharmonii Lubelskiej im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5.

Lektura obowiązkowa w każdym wieku.

Piąta edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku trwa! Dołącz, wygraj 10 tysięcy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.