Facebook Google+ Twitter

Dżem - Legenda polskiego bluesa z koncertem w Łodzi

"Polscy Rolling Stonesi" wystąpią 3 marca w łódzkim klubie Dekompresja. Ostatni raz mieliśmy okazję gościć "Dżem" w kwietniu ubiegłego roku, na I edycji festiwalu Event Horizon Festiwal.

Wszyscy miłośnicy zespołu, którzy nie mogli pojawić się na koncercie w ubiegłym roku, będą mieli szansę nadrobić zaległości i zobaczyć swoich idoli na żywo.

Dżem - polski zespół muzyczny; koncert w Busku-Zdroju, 25 kwietnia 2010 r. / Fot. Jarosław Kruk/CC BY-SA 3.0Koncerty Dżemu należą do tych wydarzeń muzycznych, na które wybieramy się chętnie. Po pierwsze dlatego, że ich muzyka nacechowana jest sporą dawką emocji, którą w fenomenalny sposób przekazują swoim fanom podczas koncertów. Po drugie, ich przekaz jest stuprocentowo prawdziwy i szczery, czego nie sposób nie docenić.

Dzięki połączeniu legendy w postaci Riedla, świetnego brzmienia i poruszających tekstów zapisali się w świadomości ludzi, jako jeden z najlepszych polskich zespołów. A zapał i miłość do muzyki pozwoliły im przetrwać najtrudniejsze chwile.

Maciej Balcar, wokalista zespołu Dżem, luty 2008 r. fot. Lisarlena / Fot. Lisarlena/CC BY-SA 3.0Dziś mając 30-letni staż na scenie muzycznej i świetnego następcę Riedla w postaci Macieja Balcara, nadal zachwycają, wydają płyty i koncertują, mając niespożyte ilości energii i niesłabnące poparcie wśród polskiej publiczności.

W sobotni wieczór ponownie zabrzmią największe przeboje grupy, m.in. "Whisky", "Do kołyski", "Wehikuł czasu", "Skazany na bluesa", "Czerwony jak cegła" , "List do M" czy "Modlitwa".

Zespół wystąpi w składzie: Adam Otręba (gitara), Beno Otręba (gitara basowa), Jurek Styczyński (gitara), Zbyszek Szczerbiński (perkusja), Janusz Borzucki (klawisze) oraz Maciej Balcar (wokal, harmonijka).

Koncert odbędzie się 3 marca o godz. 20 w Klubie Dekompresja przy ul. Limanowskiego 200.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.