Facebook Google+ Twitter

Dział "Wybory prezydenckie" ruszył - twórzmy go razem

Dział "Wybory prezydenckie" w naszym serwisie ruszył pełną parą. Publikujemy w nim zarówno najświeższe wiadomości związane z kampanią wyborczą, jak i opinie Autorów.

 / Fot. Dawid Sobolewski / Fot. Dawid SobolewskiKażdy z Autorów Wiadomości24 może opublikować swój tekst w nowym dziale. Warunki są takie same, jak dla pozostałych części serwisu. Jedyna różnica polega na tym, że komentarze dotyczące wyborów prezydenckich publikowane są nie w sekcji "Moje Trzy Grosze" lecz właśnie w lokalizacji "Wybory prezydenckie".

Aby zapewnić maksymalną rzetelność postanowiliśmy wyróżnić słowem "OPINIE" tytuły artykułów, które nie są newsami, lecz stanowią komentarz do wydarzeń wyborczych, lub subiektywne zdanie Autora. Dzięki temu zabiegowi czytelnik będzie miał świadomość, co stanowi czystą informację, a co jest już publicystyką.

W najbliższym czasie planuję pociągnąć pomysł prawyborów, który pojawił się kilka miesięcy temu na grupie dyskusyjnej. Prawdopodobnie będzie to sonda, z tym zastrzeżeniem, że głosujący w komentarzu napiszą, iż oddali swój głos (oczywiście bez ujawniania preferencji). Pomysł ewoluuje, dlatego techniczny aspekt prawyborów jeszcze się klaruje. Z samym ich ogłoszeniem poczekamy do oficjalnej decyzji PKW o zarejestrowaniu kandydatów.

Pod wpisem na blogu, który informował, iż pokieruję działem wyborczym w naszym serwisie, pojawiła się sugestia Pani Alicji Pływaczyk, żeby wyróżnić dział na stronie głównej, tak jak to czynią inne portale. W chwili obecnej pracujemy nad tym, by czytelnik bez problemu znalazł informacje o serwisie odwiedzając stronę Wiadomości24.

Na początku napisałem, iż każdy Autor może publikować materiały w dziale "Wybory prezydenckie". Dodam więc, iż serdecznie zachęcam wszystkich, których temat ten interesuje do współtworzenia zawartości serwisu wyborczego. Jak napisał Tomek Kowalski we wspomnianym wyżej wpisie "nic tak nie studzi rozgrzanych kampanią głów jak świadomość, że jest ktoś, kto to uważnie obserwuje i ma możliwość opublikowania swych spostrzeżeń w serwisie, który czyta ponad milion osób miesięcznie. Milion wyborców, dodajmy". Tworząc dział wyborczy mamy niepowtarzalną szansę nie tylko informowania czytelników o tym co się dzieje, ale też wpływu na kształt kampanii i jej zawartość. W jednym z komentarzy napisałem, że wyborca, który więcej wie, jest mniej podatny na manipulację. Przyczyńmy się do zwiększenia tej wiedzy razem tworząc dział wyborczy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.