Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6843 miejsce

Działacz PiS na blogu: "Czy można zrobić referendum nad zastrzeleniem Tuska?"

To nie pierwszy bulwersujący przypadek publicznego występku aktywisty tej partii. Przed tegorocznym Dniem Niepodległości i Marszem Niepodległości w stolicy pewien radny PiS z Sosnowca apelował w internecie: Podpalajmy wozy reżimowych mediów.

Dolnośląski polityk PiS, Artur Nicpoń, zastanawiał się nad możliwością uruchomienia referendum na istotny – jego zdaniem - temat: "Czy można w Polsce zrobić referendum nad projektem zastrzelenia Tuska i zbierać pod takim projektem podpisy? Żeby zastrzelenie go jak psa było legalne" - pytał na swoim blogu. Nie tylko przez ten wpis Artur Nicpoń stał się znany w szerokiej okolicy i w kraju. Zrobiło się o nim głośno, gdy portal gazeta.pl. opisał jego blogowe poczynania, m.in. antysemickie.

Wedle ustaleń "Gazety", działacz partyjny PiS zaprezentował m.in. swoje opinie na szeroko rozumiany temat Żydów. Koniec końców stwierdził, że ich istnienie bądź nie, jego wcale nie interesuje. Natomiast, jak mi tu leżą i szkodzą Polsce, a przez to i mi, to mam dla nich tylko jedno - wypier...ać!" – pisał, o czym informuje serwis dziennik.pl.

Artur Nicpoń przedstawił też szeroką relację z Marszu Niepodległości w Warszawie (11 listopada 2012), w którym zresztą brał udział. Stwierdził konkretnie i krótko: gdyby nie gest posła Artura Zawiszy - rozjuszony tłum 30 tysięcy wkur... chłopaków, rozerwałby gliniarzy na strzępy. I nawet by się szczególnie nie spocili. A mieli na to naprawdę wielką ochotę" - dodał. Sugerował także stanowczo, żeby przypadkiem policja nie chciała próbować być "bardziej stanowcza", bo mogą zapłacić "straszną cenę".

Interesującą lekturą – według dziennika.pl - były komentarze i dyskusje pod wpisami polityka. Pojawiały się również porady, jak skonstruować broń samodzielnie, co potrzebne byłoby do szturmu na TVN oraz sugestie, żeby "ćwiczyć oko na strzelnicy". Po informacji o aresztowaniu Brunona K., który przygotowywał zamach na prezydenta, Sejm i rząd, ktoś napisał: Nicek odezwij się, że to nie ty. Jerry napisał: Zaraz ciebie za d…ę wezmą. Chcesz się założyć?"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zastrzelić jak psa ?
Przeczytałam kilka artów o wyczynach członków PiS , partii konserwatywnej , katolików .
Jeśli oni mają taką "religię " to czysta hipokryzja .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.