Facebook Google+ Twitter

Działacz PO o Gronkiewicz Waltz: "Bufetowa" tłamsi wolność

"Aparat państwa zwyczajnie tłamsi wyrażanie poglądów. Smród znad Mińska każe mi, a pozostałym myślącym swobodnie członkom PO, powiedzieć - PRZEPRASZAM"- napisał na Facebooku Jarosław Pucek, który zarzuca przedstawicielom warszawskich władz ograniczanie wolność obywatelskiej.

Pucek dodał, że po raz kolejny wstydzi się, że jest członkiem Platformy Obywatelskiej. Nazwał również Hannę Gronkiewicz - Waltz "bufetową". Według członka PO, prezydent Warszawy swoimi decyzjami ogranicza prawa obywatelskie w Polsce:

"Przeczytajcie sobie uzasadnienie decyzji o zakazie przeprowadzenia zgromadzenia. Nie wiem, czy bardziej jest mi wstyd, czy jestem wściekły, czy też bezradny. Aparat państwa zwyczajnie tłamsi wyrażanie poglądów" - czytamy na stronie dziennik.pl.

Najpierw kibicom zakazano wstępu na mecz z Legią. Później kiedy chcieli przyjechać pod stadion, i w taki sposób dopingować swoją drużynę, prezydent Warszawy nie wyraziła zgody na zgromadzenie.

Według Jarosława Kaczyńskiego, jest to perfidna gra PO. W sobotę odbędzie się marsz w obronie TV Trwam. Według szefa PiS, Gronkiewicz - Waltz chce sprowokować zamieszki i połączyć te wydarzenia z marszem w obronie telewizji ojca Rydzyka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.