Facebook Google+ Twitter

Działalność Koła Łowieckiego z Wójcina. Fotogaleria

Od listopada 2010 r. zbieram dokumentację fotograficzną dotyczącą urządzeń pozostających pod opieką Koła Sokół w Bolesławcu, z siedzibą w Wójcinie. Stan paśników i lizawek przeraził mnie. Natomiast ambony są w bardzo dobrym stanie. Kilkakrotnie próbowałem skontaktować się z zarządem Koła. Komentarza do tego materiału odmówił mi prezes Koła Sokół.

1 z 17 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Tak wygląda jeden z paśników, którym zajmuje się Koło Łowieckie Sokół z Bolesławca, z siedzibą w Wójcinie. Nie ma karmy, jest śmietnisko. Fot. Piotr Andrzejak
Tak wygląda jeden z paśników, którym zajmuje się Koło Łowieckie Sokół z Bolesławca, z siedzibą w Wójcinie. Nie ma karmy, jest śmietnisko. Fot. Piotr Andrzejak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

No niestety na ruch Zarządu Okręgowego z PZŁ z Kalisza, musieliśmy czekać ponad miesiąc, aby koło Łowieckie Sokół z Bolesławca z siedzibą w Wójcinie, mogło się przygotować do tej kontroli. Według mnie i moich rozmówców tego typu kontrole powinny być przeprowadzane z zaskoczenie, w tym przypadku prezes koła na pewno będzie w domu gdyż jest poważnie chory. Zobaczymy jakie będą wyniki kontroli z ZOPZŁ z Kalisza.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Obserwator
  • Obserwator
  • 27.02.2011 14:00

W Wójcinie wielkie porusznie, stawianie nowych pasników i rozwożenie karmy. Szkoda, że zwierzyna musiała głodować przez całą srogą zimę,a mysliwi dopiero na wiosnę wzieli się do pracy i swoich obowiazków. Powodem tych działań jest kontrola PZŁ KALISZ.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Blady strach
  • Blady strach
  • 20.02.2011 16:27

Oj jakiś blady strach padł na myśliwych z koła Sokół z Bolesławca z siedzibą w Wójcinie, panowie myśliwi dlaczego dwa ostatnie polowania zostały odwołane, czyżby przyczyną było nie znanie regulaminu PZŁ, jak prawidłowo należy polować. Że nie wolno zatrudniać osób poniżej 18 roku życia na polowaniu, do nagonki. Polować ludziom pod oknami, pamiętać o poinformowaniu Urzędu Gminy, Nadleśnictwa, i Okręgowej Rady Łowieckiej o polowaniach zbiorowych. No tak pan prezes jest poważnie chory i nie mógł tego zrobić, a gdzie bojowy Łowczy tego koła, on też jest za to odpowiedzialny

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Zamelek, dziękuje za informację, nie omieszkam tego sprawdzić w najbliższym czasie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pan Zamelek
  • Pan Zamelek
  • 20.02.2011 15:40

Panie Piotrze, jednak potrafi Pan zmotywować myśliwych do pracy. Te "paśniki", które były najbardziej pouszkadzane - są już uprzątnięte.
Powstały nowe podsypy - coś niesamowitego!

Komentarz został ukrytyrozwiń
?
  • ?
  • 31.01.2011 01:06

Panie Robercie nie błyszczy Pan inteligencja

Komentarz został ukrytyrozwiń

I czekam na dalsze unicestwienie. Tak jak wilka syberyjskiego lub innego susła :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Właściwie to już prawie czuję się przekonany. Tyle argumentacji: od syberyjskich wilków po ekologicznych pasjonatów. Bardzo wartościowy jednak się okazał materiał i słuszne wzbudził konkluzje. Sypię popiół na łeb i ze skruchą przyklękuję pod wrażeniem :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiedyś w rozmowie z kobietą usłyszałem. Powiedziała że w 1946 roku spotkała parę wilków na drodze polnej przez łąki z Konarzewa do Śiwkowic w dorzeczu rzeki Regi. Ponieważ przyjechała z Syberii, znała je dobrze. Ona stanęła, wilki patrzyły na nią i poszły dalej. Dlaczego ich dzisiaj już nie ma? Bo w kołach łowieckich jest zbyt dużo ludzi pasjonujących się zabijaniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przeciez nie ma bardziej oddanych i bezinteresownych przyjaciól zwierząt i ekologii jak myśliwi. Myśliwi z Wójcina są tego żywym przykladem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.