Facebook Google+ Twitter

"Działania Godne Uwagi" - kto został laureatem?

Na terenie naszego kraju mamy wiele organizacji społecznych podejmujących się wielu ważnych inicjatyw. Działają m.in. na rzecz kultury, wspierają chorych i potrzebujących, promują sport, zdrowe odżywianie. Sieć Centrów Informacyjno-Doradczych z terenu Wielkopolski, aby docenić działalność wielkopolskich organizacji zorganizowała Konkurs pod nazwą "Działania Godne Uwagi". Kto został laureatem?

Dyplom i statuetka laureata konkursu "Działania Godne Uwagi" / Fot. Dorota Michalczak

Działania godne uwagi


Na terenie naszego kraju jest wiele organizacji społecznych podejmujących się wielu ważnych inicjatyw. Między innymi działają na rzecz kultury, wspierają chorych i potrzebujących, promują sport, zdrowe odżywianie, działają w miastach i wsiach.

Sieć Centrów Informacyjno Doradczych z terenu Wielkopolski, aby docenić działalność wielkopolskich organizacji zorganizowała Konkurs pod nazwą "Działania Godne Uwagi".

Konkurs przebiegał dwuetapowo - w pierwszym etapie, organizacje przesyłały do CID opis zadań i działań jakie wykonują na rzecz społeczności lokalnej z Wielkopolski.

Na terenie Wielkopolski działa 8 Centrów Doradczo-Informacyjnych, każde z nich wyłoniło 4-5 inicjatyw, które w drugim etapie zostały poddanie pod głosowanie Wielkopolan oraz popierających działalność poszczególnych organizacji. Głosowano za pośrednictwem poczty mailowej i tradycyjnej a także za pośrednictwem Facebooka.

Wyłoniono po jednym laureacie z terenu działania danego Centrum


O podejmowanych inicjatywach biorących udział w konkursie możemy zapoznać się na stronach Centrum PISOP w Poznaniu

Z terenu działania Centrum Informacyjno-Doradczego w Czarnkowie obejmującego powiaty: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, międzychodzki, zwycięzcą została - Wakacyjna Świetlica - Stowarzyszenia "Przyszłość dla Śmieszkowa"

Czytaj więcej ------>

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Trudno jest określić czy warto działać i pomagać innym. Fakt....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.