Facebook Google+ Twitter

Dzieci Michała Wiśniewskiego niczego nie wiedzą

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-07-12 10:54

Lider Ich Troje kolejny raz opublikował na swojej stronie apel do Mandaryny, aby pozwoliła mu się spotkać z dziećmi. Jeśli tak się nie stanie, zapowiada opublikowanie szczegółów ich rozstania.


(...) Nie uprowadzę swoich dzieci. Mam nadzieję, że po moim powrocie sąd wyda tymczasowe postanowienie i w końcu zobaczę swoje maluchy - pisze Michał Wiśniewski na swojej stronie.
Nic nie upubliczniam - jestem sobą - i walczę o swoje, a dzieci to moje życie ! I dajcie sobie w końcu powiedzieć, że to nie ja zdradzilem - tylko ona zdradzila mnie ... w najbardziej perfidny sposób jaki można sobie wyobrazić". Wokalista zapowiada także, że informacja o szczegółach "zdrady" znajdzie się wkrótce na łamach strony Ich Troje. Chyba, że żona pozwoli mu widywać się z dziećmi.

"Moja żona wolała powierzyć opiekę nad moimi dziećmi parze gejów, którzy z nią mieszkają niż mnie ... boli ... Dzieci dziś może wiedzą, ze tata musi pracować - ale kiedyś rzeczywiście siłą rzeczy się dowiedzą jaka jest prawda - ja nie nazywam się zuber i nie porwę swoich dzieci".

Lider Ich Troje domyśla się, że wbrew temu co się mówi, dzieci na razie o niczym nie wiedzą, chyba, że dowiedziały się o całej aferze od Marty. Tymczasem Wiśniewski po dwóch latach udaje się z zespołem (również z nową partnerką Anią) na urlop.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.