Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5348 miejsce

Dzieci próbowały powiesić siedmiolatka

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-08-24 16:20

W Portsmouth (Wielka Brytania) gang dzieciaków próbował zamordować siedmioletniego chłopca przy pomocy liny zawieszonej na drzewie miejscowego parku. Chłopcu udało się uwolnić.

Chłopiec mógł udusić się na śmierć. / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Noeud_de_pendu_en_ficelle.JPGTrzech chłopców powyżej dziesiątego roku życia zabrało 7-latka, Bradleya McLachlana w przygotowane przez siebie, ustronne miejsce. Na drzewie czekała już przygotowana lina. Oprawcy związali chłopca, zakneblowali mu usta, zawiązali na szyi pętlę i powiesili. Po chwili odeszli, jakby nic się nie stało.

Tymczasem Bradleyowi udało się oswobodzić. Zdjął naprężoną na szyi pętlę i zalany łzami uciekł do domu. O wszystkim opowiedział swojej babci. Ta przerażona wezwała pomoc.

Chłopiec z oparzeniami na szyi (od liny) trafił do Szpitala Królowej Aleksandry w Cosham. Policja poszukuje sprawców, jednak od razu podkreśla, iż są zbyt młodzi by ponieść odpowiedzialność za swój czyn. Funkcjonariusze chcą jedynie porozmawiać o "konsekwencjach takiego działania".

Atak jest podobny do morderstwa z 1993 roku w Liverpoolu. W tamtejszym parku dziesięcioletni chłopcy torturowali i zamordowali dwuletniego chłopca.
"Zauważyłam zaczerwienione ślady pod podbródkiem syna" - powiedziała matka zaatakowanego chłopca, Sharleen - "ciągnęły się aż po tył głowy. Policjanci mówią, że gdyby lina była mocniejsza, zginąłby. Jestem w szoku, gdy pomyślę, że zrobiło to nie jedno dziecko, lecz troje. To na pewno nie była zabawa, to zaszło zbyt daleko. Nie potrafię tego wszystkiego zrozumieć".

Poszkodowany chłopiec złożył już zeznania na policji. Detektyw Fiona Holland powiedziała:
"Musimy porozmawiać z dziećmi, by uzmysłowić im jakie niebezpieczeństwa niosą takie praktyki. Musimy się upewnić, że będą bezpiecznie się bawić podczas letnich wakacji".

Źródło: Daily Mail

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.