Facebook Google+ Twitter

Dzieci spotkają się z Rektorem Uniwersytetu Wrocławskiego

4 czerwca zapraszamy do Wrocławia na szczególny Dzień Dziecka. Podczas Dnia Rektorskiego najmłodsi będą mogli porozmawiać z władzami uczelni, zwiedzić gmach Uniwersytetu Wrocławskiego i przekonać się, jak to jest być studentem.

Dzień Rektorski / Fot. Fundacja Uniwersytet DzieciKontynuując tradycję spotkań w przestrzeniach uczelnianych, już po raz trzeci we Wrocławiu zapraszamy na Dzień Rektorski –wydarzenie specjalne, podczas którego dzieci odwiedzą gabinety rektorów czy sale Senatu i porozmawiają z szefami uczelni. Biorąc udział w wydarzeniu, dzieci odkryją “tajemnice” uczelni – spotkają naukowców, będą mogły zadać nurtujące je pytania i dowiedzą się, na czym polega studiowanie.

O co dzieci pytają rektorów?

Dotychczas spektrum tematów poruszanych przez dzieci było bardzo szerokie – od kosmosu, przez wysokość opłat za prąd na uczelni, po zainteresowania Rektorów. A o co w tym roku dzieci zapytają Rektorów? Przekonany się już w sobotę 4 czerwca br.


Jak wyglądają studia na Uniwersytecie Wrocławskim?

JM Rektor prof. Marek Bojarski już po raz trzeci spotka się z dziećmi. Spotkanie odbędzie 4 czerwca 2016 r. Pan Rektor zaprezentuje wizytowy strój oraz insygnia władzy rektorskiej – berło i łańcuch. Tradycyjnie spotkanie i rozmowę zwieńczy sesja zdjęciowa. W dalszej części wydarzenia uczestnicy wraz z rodzicami wezmą udział w spacerze po zabytkowych przestrzeniach gmachu głównego Uniwersytetu Wrocławskiego.

Więcej informacji.

Zapisz dziecko na wydarzenie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.