Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32976 miejsce

Dzieci z Wojnowic obejrzały spektakl Teatru dzieci i młodzieży „Duduś" z Łodzi

Musical "W tajemniczej krainie Krasnali, czyli rzecz o skrzatach malutkich, smerfach wesolutkich, krasnoludkach ubogich, króliczkach pełnych trwogi, złośliwym trollu szczerbolu, złej czarownicy złośnicy i niedźwiadku miodojadku" - to spektakl Teatru dzieci i młodzieży "Duduś" z Łodzi, który mieli okazję obejrzeć uczniowie klasy II ze Szkoły Podstawowej im. Bernarda Chrzanowskiego w Wojnowicach

Wspólne zdjęcie z aktorami. / Fot. Justyna BartkowiakW Centrum Kultury Rondo w Grodzisku Wielkopolskim, który odwiedził teatr, dzieci doskonale się bawiły. Wyjazd do teatru był dla nich ogromnym wydarzeniem.

Przedstawienia teatralne pełnią bardzo ważną rolę w procesie wychowania i kształcenia dzieci, które przez bezpośredni kontakt z żywym słowem rozszerzają swój zasób słownictwa i uczą się poprawności językowej. Mają możliwość obserwacji i wysłuchania aktorów podczas spektaklu.

Dzieci uśmiechnięte, zadowolone z konkursów, zabaw, gier podczas występów marzą już o następnym wyjeździe. Nie zabrakło słodkości dla każdego.
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.