Facebook Google+ Twitter

Dzieciaki zagrają o złotą piłkę

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-28 10:07

30 maja o godzinie 14 rozpoczną się mecze finałowe 51. edycji turnieju „Gramy o złotą piłkę” im. Aleksandra Zaranka. Tego dnia poznamy zwycięzców najstarszego turnieju piłki nożnej dziewcząt i chłopców. Mecze finałowe rozegrają najlepsze drużyny wyłonione po kilku tygodniach eliminacji spośród rekordowej liczby drużyn. Do tegorocznej edycji przystąpiły aż 143 zespoły!

 / Fot. logoW tegorocznych rozgrywkach wzięło udział ponad 1400 zawodników. Po kilku tygodniach eliminacji wyłonione zostały najlepsze zespoły, które w poniedziałek spotkają się na Stadionie Miejskim przy ulicy Łazienkowskiej 3, gdzie na co dzień gra stołeczny klub Legia Warszawa. W dniu finału zobaczymy m.in. mecze o 1. i 3. miejsce chłopców oraz mecze dziewcząt. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się o godzinie 17.00.

Wstęp na rozgrywki jest wolny!

Tuż przed meczami finałowymi zawodników biorących udział w turnieju spotkała wyjątkowa niespodzianka. 23 maja, na rozgrywkach fazy pucharowej, odbywających się na warszawskiej AWF, odbyło się spotkanie z piłkarzami stołecznej Legii. Ostatnich wskazówek przed wielki finałem młodym zawodnikom udzielili: Marijan Antolović, Srdja Kneżević i Artur Jędrzejczyk.

W turnieju bierze udział młodzież w wieku 10–16 lat. W tym roku turniejowi towarzyszy idea kulturalnego kibicowania realizowana przez Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach akcji „Kulturalny kibic”.

Złota piłka dla każdego

Patronem sportowym turnieju jest Klub Piłkarski Legia Warszawa, sponsorem głównym – Krajowa Spółka Cukrowa SA, sponsorami: Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta oraz Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta SA. Nagrody ufundowały: Pizza Dominium, Beverly Hills Video sp. z o.o., Multikino SA oraz Lafarge Cement SA. Wodą tegorocznej edycji jest Prima_vera.

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/zagraj_z_nami_o_zlota_pilke_189849.htmlZagraj z nami o złotą piłkę

Organizatorem turnieju jest Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dodatkowe informacje na temat turnieju dostępne są na stronie internetowej www.wosir.waw.pl.

Patronem medialnym turnieju piłkarskiego jest „Echo Miasta”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.