Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16495 miejsce

Dzieciom deszcz nie straszny!

W niedzielę 10 czerwca br. przed salą OSP w Kalinie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka.

W oczekiwaniu na występy. / Fot. Justyna Modranka Dzięki doświadczeniu, umiejętnościom organizacyjnym i ogromnemu sercu, pani Anna Pachulska (przewodnicząca KGW Kalino) zorganizowała znakomitą zabawę. Dmuchańce. / Fot. Agnieszka Modranka Wsparcia udzieliły jej członkinie z KGW oraz strażacy z Kalina. Przygotowania trwały kilka dni. Rezultat, więc był znakomity.
Na placu za salą pojawiły się dmuchany zamek i zjeżdżalnia. Najmłodsi mogli bawić się do woli i to za darmo, gdyż rozrywkę tę sponsorował pan Dariusz Krzewiński.

Młodszy Zespół Pieśni i Tańca Rzgowianie. / Fot. Agnieszka Modranka Na powitanie przybyłych dzieci wystąpiły zaproszone zespoły z GOK. Młodsi Rzgowianie i Krasnale, rozgrzali publiczność do dobrej zabawy.

Następnie odbyły Konkursy. / Fot. Agnieszka Modranka się gry i konkursy przygotowane przez panią Magdę ZPiT "Krasnale" / Fot. Agnieszka ModrankaHoja, a poprowadzone z pomocą Justyny Modranki i Natalii Pachulskiej.Malowanie farbami. / Fot. Agnieszka Modranka

Nagrodami w konkursach były słodycze. Każde dziecko obdarowane zostało słodkim upominkiem. Były czekolady, batony, lizaki i lody podarowane przez
p. Wojciecha Pachulskiego i p. Stanisława Hoję.

Na trampolinie. / Fot. Agnieszka Modranka Atrakcji nie było końca, malowanie twarzy, balony i wata cukrowa przypominały dla kogo ten festyn był zorganizowany.

Wszyscy uczestnicy imprezy Pieczenie kiełbasek. / Fot. Agnieszka Modrankamieli zapewniony poczęstunek w postaci kanapek oraz różnorodnych ciast. Pomysłem na spędzenie późnego popołudnia było ognisko i kiełbaski ufundowane przez p. Sławomira Masłowskiego.

Całej zabawie sprzyjał dobry humor i miła atmosfera, której nie popsuł nawet letni deszczyk.
Wspaniała widownia. / Fot. Agnieszka Modranka Rzut do Klauna. / Fot. Agnieszka Modranka

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

ania pachulska
  • ania pachulska
  • 13.06.2012 16:30

PIĘKNY ARTYKUŁ SUPER IMPREZA NOI FAKT DUŻO PRAYCY

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.