Facebook Google+ Twitter

„Dzięki Bogu już weekend” na półmetku!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-03-26 13:15

Jak w każdy piątek zapraszamy na wieczór dobrego humoru! O godz. 21:45 startuje w TVP2 najlepszy kabaretowy show na żywo – „Dzięki Bogu już weekend”!

Przed nami już piąta część 10-odcinkowej, trzeciej serii programu.
4 kwietnia gospodarzem „Dzięki Bogu już weekend” będzie obsypany nagrodami Kabaret Młodych Panów! Wraz z nim wystąpi rewelacyjny Smile, którego skecz „Marilyn Manson” z Bożenką, co nie kupiła „kakała”, bił ostatnio rekordy popularności! Na scenie pojawi się Kabaret 44-200, który sam o sobie mówi, że jest wszystkim tym, czym chcieliby być inni artyści kabaretowi, ale nie mogą. Będzie również Kabaret Ciach - młody duchem i bogaty doświadczeniem - który rozśmiesza już od 20 lat, a także rozśpiewany Muzyczny Trójząb Neptuna.
Oczywiście nie zabraknie naszej ekipy filmowej (Formacja Chatelet) i na pewno usłyszymy słynne zawołanie:
- Panie Mietku, kamera!
- Poszła i nie wróci!
W tym odcinku ekipa będzie robiła dla nas relacje na żywo z jubileuszowej, 30-tej Paki z Krakowa (m.in. rozmowy z Ani Mru Mru, Limo i Robertem Górskim).

Program będzie prowadzony w konwencji podróżniczej na wzór programu “Boso przez świat” Wojciecha Cejrowskiego. Ciekawy świata podróżnik, naśladujący pana redaktora przeprowadzi widzów przez kulisy programu „Dzięki Bogu już weekend”. Zajrzy w każdy kąt, pokazując to, czego normalnie nie widzą telewidzowie. A kto z nas nie lubi zaglądać za kulisy? :-)

Zapraszamy przed telewizory w piątek o 21:45 w TVP2.
Można usiąść wygodnie w fotelu i oglądać, ale najlepiej jest przyjść na widownię i śmiać się wspólnie z innymi. Bilety można zdobyć tylko do środy poprzedzającej program na stronie: ebilet.pl
(m b)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.