Facebook Google+ Twitter

„Dzięki Bogu już weekend” powraca!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-02-26 11:57

Nowy sezon wyjątkowego, kabaretowego show Dwójki „Dzięki Bogu już weekend” rusza 7 marca! Nowa scenografia, nowe logo i nowe pomysły na oryginalne skecze!

W pierwszym odcinku wystąpi Smile oraz jego goście: Łowcy.B, Słoiczek po Cukrze, Kabaret Młodych Panów, zespół Piersi , a także absolutna nowość wiosennego cyklu - jedyna w swoim rodzaju ekipa filmowa, w której skład wchodzą: Adam Małczyk (Kabaret Chatelet), Michał Pałubski (Kabaret Chatelet) i Basia Tomkowiak (Kabaret Adin).
Ekipa nakręci dokument o „Dzięki Bogu już weekend”. Będzie pojawiać się w każdym odcinku i przeprowadzać wywiady z uczestnikami show i z publicznością, a także zaglądać tam, gdzie widzowie lubią najbardziej, czyli za kulisy… Stałym cyklem „Tylko dla dorosłych” zaopiekuje się tym razem troje znakomitych artystów: Katarzyna Piasecka, Kacper Ruciński i Rafał Rutkowski. Będzie naprawdę ostro! Nie zabraknie też kącika „Między nami zwierzętami”, czyli improwizowanego dubbingu zwierzątek w wykonaniu Kacpra Rucińskiego.
Co tydzień w roli gospodarzy będziemy podziwiać kolejne gwiazdy: Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret pod Wyrwigroszem, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Artur Andrus i Andrzej Poniedzielski, Kabaret Młodych Panów, Mariusz Kałamaga oraz Kabaret Jurki!
Zapraszamy w każdy piątek, o godz. 21:45 do TVP2. Bilety na widownię do nabycia na stronie ebilet.pl. Jeśli macie ukończone 16 lat i chcecie dobrze rozpocząć weekend, przyjdźcie na widownię do hali zdjęciowej ATM Studio, przy ulicy Wał Miedzeszyński 384 w Warszawie (zbiórka o godz. 20:45). Liczba miejsc ograniczona!
(M L)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.