Facebook Google+ Twitter

„Dzięki Bogu już weekend” z Superbohaterami -przyjdź na widownię!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-04-17 10:07

Jak w każdy piątek zapraszamy na wieczór dobrego humoru! O godz. 21:45 startuje w TVP2 najlepszy kabaretowy show na żywo – „Dzięki Bogu już weekend”!

Jak w każdy piątek zapraszamy na wieczór dobrego humoru! O godz. 21:45 startuje w TVP2 najlepszy kabaretowy show na żywo – „Dzięki Bogu już weekend”!

25 kwietnia program zapowiada się wyjątkowo, ponieważ jego tematem będzie „Zlot Superbohaterów”! Gospodarza odcinka nie trzeba nikomu przedstawiać; to „portugalski, protestancki, Żyd – ewangelik”, lider kabaretu Łowcy.B, chłopak w żółtym sweterku - Maryjusz Kałamaga!

Wśród jego gości pojawi się kabaret, który wygrał mnóstwo prestiżowych nagród na wszystkich przeglądach w kraju, a jego członkowie są jednymi z najlepszych improwizatorów w Polsce – Kabaret Limo! Wystąpią również trzej panowie pod wspólnym imieniem, którzy biorą na warsztat sprawy społeczne i łączą je ze sporą dawką absurdu, czyli Kabaret Czesuaf! Kolejni goście to kabaret, dla którego ruch i dźwięk podczas występu mają szczególne znaczenie – mistrzowie pantomimy ze Szczebrzeszyna o jakże wdzięcznej nazwie Świerszczychrząszcz. : )

Trudno wyobrazić sobie ten sezon „Dzięki Bogu już weekend” bez Formacji Chatelet w osobach Producenta - Adama Małczyka i Pana Mietka - Michała Pałubskiego, a w najbliższym odcinku zaprezentuje się artysta, który jest współzałożycielem Formacji Chatelet – aktor kabaretowy, multiinstrumentalista i tekściarz: Adam Grzanka!

Jeśli dodać, że na scenie pojawi się znakomity satyryk Marek Grabie, świetny aktor kabaretowy Tomasz Sobieraj i wyjątkowi goście muzyczni: zespół Łąki Łan i beatboxer Zgas, to nie pozostaje nic innego, jak tylko zobaczyć to na własne oczy!

Zapraszamy przed telewizory w piątek o 21:45 w TVP2.

Można usiąść wygodnie w fotelu i oglądać, ale najlepiej jest przyjść na widownię i śmiać się wspólnie z innymi. Bilety można zdobyć tylko do środy poprzedzającej program na stronie: ebilet.pl

(M L)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.